Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Esselamun Aleykum (1 Kullanıcı)

elifnur1997

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aleykum . Ben ElifNur
Allah-u Zulcelal'i ardindan Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v) 'i cok seviyorum ...
peygamber efendimizi cok gormek istiyorum 5 yasimdan beri her namazimda dua ediyorum insallah bir gun ruyamda gorurum bir gun degil her gun gormek istiyorum insallah Allah-u Zulcelal nasib eder bana ve Butun Mu'min lere

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykumselam ehlem ve sehlem kucuk kardesim sitemize hosgeldin canim duana icten bir amiiinnnn diyorum ... bu yasinda bu aski duyman ne kadar guzel Rabim cumlemizin askini arttirsin insallah selam ve dua ile Rahman,a emanet ol canim...

elifnur1997

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykumselam ehlem ve sehlem kucuk kardesim sitemize hosgeldin canim duana icten bir amiiinnnn diyorum ... bu yasinda bu aski duyman ne kadar guzel Rabim cumlemizin askini arttirsin insallah selam ve dua ile Rahman,a emanet ol canim...

ecmain huzunlu_gurbet ablacigim hosbulduk :) insallah insallah Allah-u Zulcelal Askimizi Daha Cok Artirir...

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam hoşgeldin,ne güzel geldin...

İnşallah duaların kabul olur...Ne güzel bir isteğin var,dularımdasın...

Rabbime emanetsin...

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
bu bana incinuru hatırlattı :) yeni kardesimiz.gelen üye:elifnur1997 şimdilik çıkan üye:incinur.hoşgeldin kardesim.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam.
hoş geldiniz.
sefalar getirdiniz.
selametle

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam güzel kardeşim
canım benim ya, en küçük kardeşimiz sensin galiba yanılmıyorsam, ne güzel şeyler yazmışsın sen öyle, bu yaşta bu güzelliklerin farkına varmış olman çok güzel, Rabbim daim etsin inşaallah
Rabbim seni böyle güzel yetiştiren anne ve babadan razı olsun...
Allaha emanet... :a03:

ONUR_

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam havva kizi hoş geldin inşallah dualarin kabul olur 5 yaşindan beri namaz kilman çok güzel bir şey benimde senin yaşlarinda bir kiz kardeşim var mevlam yar yardimçimiz olsun... Selmun aleykum

"sevgiyi kalbe koyana emanet olun."

elifnur1997

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam güzel kardeşim
canım benim ya, en küçük kardeşimiz sensin galiba yanılmıyorsam, ne güzel şeyler yazmışsın sen öyle, bu yaşta bu güzelliklerin farkına varmış olman çok güzel, Rabbim daim etsin inşaallah
Rabbim seni böyle güzel yetiştiren anne ve babadan razı olsun...
Allaha emanet... :a03:

amin ablacim:a14:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt