Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

esselamü aleyküm (1 Kullanıcı)

rumeysasevval

Kayıtlı Kullanıcı
gecenin bir yarısında çok canımın sıkkın olduğu bir zamanda tesadüfen buldum bu siteyi rabbımın yardımıyla sıkıldığım seylerin ne kadarda boş olduğunun farkına vardım bu site sayesinde,islamiyetten çok yoksun olan bu şehirde bana unuttuğum bilgi ve duygularımı hatırlattığı için bu sitede emegi geçen herkese sonsuz teşekkürler...allah hepinizden razı olsun...

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
ecmain kardeşim. aramıza hoşgeldin. İnanın tüm sitresli geçen güne inad tek sığınağımız önce rabbimiz sonra bu sitede ki kardeşlerimizdir. üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah. selametle kalın

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
gecenin bir yarısında çok canımın sıkkın olduğu bir zamanda tesadüfen buldum bu siteyi rabbımın yardımıyla sıkıldığım seylerin ne kadarda boş olduğunun farkına vardım bu site sayesinde,islamiyetten çok yoksun olan bu şehirde bana unuttuğum bilgi ve duygularımı hatırlattığı için bu sitede emegi geçen herkese sonsuz teşekkürler...allah hepinizden razı olsun...

Ve aleykum selam,

Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun kardeşim,hayırlı paylaşımlar yapmanızı ve sizden istifade etmeyi dileriz,sitemize hoş geldiniz...

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum salam ve rahmetullah...hoş geldiniz Allah sıkıntınızı gidersin...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt