Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

esselamu-aleykum (1 Kullanıcı)

MelekGibi

Kayıtlı Kullanıcı
:a11:
Ben geldim,.... umarim aranizda yer alabilirim. Bu aralar, utanarak söylüyorum,
yolumu yitirmis biriyim... icimde Allah sevgisi var.... korkusuda var... ama yinede yapacagimi yapiyorum:A ben bu degilim, ve suanki ben olarak kalmak istemiyorum.... elimden geldikce dua etmeye calisiyorum... :a45: ama yeterli degil, bunu biliyorum... burda okuduklarim umarim beni daha cok Allah askina yöneltir... imanla dolar kalbim....

saygilarla

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin kardeşim.
üyeliğin hayırlı olsun .
inşallah yolunu şaşırmaz,düzeltirsin kardeşim.şeytan hepimizin başında.sizde yurtdışında olduğunuz için işiniz daha zor o0labilir belki ama yaptığınız iyiliklerde buna göre değerlendirilecektir inş.doğrulardan,hayırlardan ve güzelliklerden ayrılmamak dileğiyle Allah a emanet olun kardeşim.
bir anlık zevk için bir ömür pişman olacağımız şeylerden uzak duralım.

MelekGibi

Kayıtlı Kullanıcı
amin, ama bunun yurtdisiyle alakasi yok... insan seytana uydumu cami kapisindan döner... :( hatalarini bilmek ve inatla devam etmek cok kötü birsey :(

armour

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim pişman olmayacağin bi yerdesin rabbim hayatinin hiç bir evresinde pişmanlik vermesin....dualarina saril elbet bizi yaradanin vardir hayir namina açtiği bir kapi o'na güven gerisi gelir inşallah...dua ile daim olman ümidiyle...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
:a11:
Ben geldim,.... umarim aranizda yer alabilirim. Bu aralar, utanarak söylüyorum,
yolumu yitirmis biriyim... icimde Allah sevgisi var.... korkusuda var... ama yinede yapacagimi yapiyorum:A ben bu degilim, ve suanki ben olarak kalmak istemiyorum.... elimden geldikce dua etmeye calisiyorum... :a45: ama yeterli degil, bunu biliyorum... burda okuduklarim umarim beni daha cok Allah askina yöneltir... imanla dolar kalbim....

saygilarla

Hoşgeldiniz kardeşim,safalar getirdiniz.
Elbette sitemiz dopdolu bir site,ne ararsanız bulabilirsiniz.
İnşaallah hayırlı paylaşımlarda buluşuruz kardeşim.

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşaALLAH...

nuuur

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin kardeşim aramıza

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim, hoşgeldin.

üyeliğin hayırlı olsun......

nazlıece

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba tesadüf eseri bu siteyi buldum ve üye oldun.kendimi çok boşlukta hissediyorum 5 wakit namazı kılıp duaları okuyorum ve kapanmak istiyorum ama çevremde hiç tesettürlü insan yok.siteye üye bayanlara seslenıyorum sizinle konuşmak istiyorum.dinine bağlı bi çevre edinmek istiyorum açıkçası o yuzdende uye oldum.inş hayırlara vesile olur...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt