Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Es-Selamün Aleyküm Verahmetullah Ve Berekatühü... (1 Kullanıcı)

Rasulesevdali

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamün Aleyküm Verahmetullah Ve Berekatühü eyerki kabul ederseniz bende araniza geldim insAllahütealanin izni ile.Kendimi kisa tanitmak isterim insALLAH.Ben 35 senedir Almanya denen Aci vatanda yasiyorum Ezanlardan uzak ama her bes vakit Ezan`i Muhammediyeyi taa kalbimin derinliklerinde hissederek insAllah Rabbime binlerce sükürler olsun.Bu arada iki cocuk annesiyim cok sükür Mevlama benim degil Allahimin.sitenize üye olmak istedim bilmediklerimi ögrenmek icin ÖGRENMENIN YASI YOKTUR DIYORUM bir dini siteye daha üyeyim ve cokk memnunum kardeslerimden hayatima cok renk kattilar buradada can kardeslerim olacagina eminim sabah namazini kildim ve üye oluyorum RABBIM hayirlara vesile kilsin insALLAH.Selam ve sevgi ve DUA ile kalin insALLAH.

Kisi Sevdigi ile Berabaerdir. B)B):T

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleykumselam Kardeşim...

Ve Aleykumselam Kardeşim...

Es-Selamün Aleyküm Verahmetullah Ve Berekatühü eyerki kabul ederseniz bende araniza geldim insAllahütealanin izni ile.Kendimi kisa tanitmak isterim insALLAH.Ben 35 senedir Almanya denen Aci vatanda yasiyorum Ezanlardan uzak ama her bes vakit Ezan`i Muhammediyeyi taa kalbimin derinliklerinde hissederek insAllah Rabbime binlerce sükürler olsun.Bu arada iki cocuk annesiyim cok sükür Mevlama benim degil Allahimin.sitenize üye olmak istedim bilmediklerimi ögrenmek icin ÖGRENMENIN YASI YOKTUR DIYORUM bir dini siteye daha üyeyim ve cokk memnunum kardeslerimden hayatima cok renk kattilar buradada can kardeslerim olacagina eminim sabah namazini kildim ve üye oluyorum RABBIM hayirlara vesile kilsin insALLAH.Selam ve sevgi ve DUA ile kalin insALLAH.

Kisi Sevdigi ile Berabaerdir. B)B):T

Hoşgeldiniz...
Üyeliğiniz hayırlı olsun inşallah...
Umduklarınıza da nail olursunuz inşallah...
Hayırlı ve güzel paylaşımlarda bulunmak duasıyla...
:a12:

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin kardeş inş daim olursun
A E O

hakaNet

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam abla...hoşgeldin...İnşallah en iyi şekilde faydalanırsın siteden..Allah yardımcın olsun gurbet ellerde....!

egitim44

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldin kardeş

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldiniz
sefalar getirdiniz.
Selemetle

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam,
hoşgeldiniz...