Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

endonezyadan selamlar!! (1 Kullanıcı)

endonezyadan...

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleykum...nasilsiniz?umarim herkes cok iyidir.site bir harika ne ararsam varr cok sukur.:a15:insAllah guzel bilgiler paylasalim ve birbirimize yardimci olalim..

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam

Allah celle celalü şükür iyiyim sizde iyisinizdir inşaAllah....üyeliğiniz hayırlı olsun hoş geldiniz....

endonezyadan...

Kayıtlı Kullanıcı
Elhamdullillah..hemen birsey sormak istiyorum izninizle.siteye bazen adimi ve sifremi girdigim halde giris yapamiyorum.sebebi nedir acaba,bana yardimci olabilir misiniz ? yada olabilicek baska biri var mi???

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam iyim hamdolsun inşallah sizde iysinizdir hoş geldiniz

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam..
hoşgeldiniz, hayırlı olsun üyeliğiniz inşaallah
selam ve dua ile... :a03:

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Elhamdullillah..hemen birsey sormak istiyorum izninizle.siteye bazen adimi ve sifremi girdigim halde giris yapamiyorum.sebebi nedir acaba,bana yardimci olabilir misiniz ? yada olabilicek baska biri var mi???

Hımm..adınızı ve şifrenizi doğru yazdığınızdan eminmisiniz? ondan kaynaklanabilir aklıma başka bişey gelmedi ayrıca giriş yaparken "beni hatırla" kutusunu işaretlerseniz foruma direk giriş yapabilirsiniz inşaAllah yardımcı olabilmişyimdir...

garip_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldsiniz kardeşim,bu arada endenozyadan derken gerçekten ordanmı üyesiniz buraya ,ordansanız oraya kucak dolusu slmlarrrr,aeo

**zulfiye**

Kayıtlı Kullanıcı
a.s kardesim..endonezya da yasiyorum evet burdan uye olmak nasip oldu.fakat sifremde problem ciktigi icin isim degistirerek tekrar uye oldum insALLAH.guzel paylasimlarda bulunmak dilegiyle...Allah a emanet olun...

NURCAN GURBET

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin canım benim............****************

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt