Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

En Sevgiliye Mektup (1 Kullanıcı)

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
"En Sevgili'ye ait son anı olay günümüzden.... Şu içinde bulundugumuz yıllardır... Bir "Kutlu Doğum' Haftası nedeniyle bir ilköğretim okulunda, ders içinde, "Peygambere Mektup" yarışması düzenlenmiştir. Birincilik dokuz yaşında bir kız çocuğunundur..... Ödül töreni düzenlenir.. Genç bir öğretmen hanım, birinciliği kazanan mektup elinde, kürsüye gelir, okumaya başlar.
"Gül Yüzlü, Gül Kokulu, Sevgili Peygamberim.!"
Burada durur, devam edemez.. Yazan dokuz yaşında bir kız çıcuğu: okuyan genç bir hanım ; ağlayan, onlarla beraber bütün bir salondur. Öğretmen hanım, sesi titreyerek bir deneme daha yapar, yine okuyamaz.. Sonra bir deneme daha.... Hıçkırıklara boğulur... Mektubu bu kez de genç bir erkek öğretmen alır... O., yuktuna yutkuna da olsa mektubu okumayı başarır.
"Nur Yüzlü, Gü. Kokulu, Sevgili Peygamberim."
Seni çok ama çok seviyorum. O temiz , pak ellerini öpmek inşaallah nasip olur. Senin nur yüzünü görmek dünyanın en güzel sözlerini senden dinlemek, gül kokunu duymak İnşaallah bana ve diğer müslümanlara nasip olur.
Sen müslümanlığı yaymak için çabaladın. İnşaallah biz de çabalarız ki sen mutlu olasın. Senin mutlu olman için canımı bile veririm. Cennete girersem ilk işim seni bulmak olur.
Senin o güzel hadis-i Şeriflerini dinlemek çok hoşuma gidiyor. Senin o nurlu ellerini binlerce kez öpüyorum. Çok iyi bir kişi olursam rüyama girermisin?
Müslümanları oluşturmak için ne kadar çaba sarfettİn.? Sorularımla seni sıkıyorsam binlerce kez özür dilerim. Sen her şeye layıksın. Altı yaşında yetim kaldın. Bu nasıl bir duygu anlatır mısın?
Seni çok seviyorum. Ellerinden milyonlarca kez öpüyorum.
"Seni seven torunun Büşra..."

Hz.MUHAMMĞED (S.A.S.) "EN SEVGİLİ"
Said ALPSOY Kitabından alıntıdır.

Selam ve dua ile

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
daha önce paylaşılmıştı sanırsam :) ama yine de teşekkür ediyorum.gerçekten de harika bir yazı

H

hado77

selamün aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü

.............Seni seven torunun Büşra

ben böyle güzel salavat duymadım. ALLAH(cc) kendisine(SAS) dede diyene torunluk yaptırır inşaallah.

ALLAH(cc) bizlerden razı olsun.

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü

.............Seni seven torunun Büşra

ben böyle güzel salavat duymadım. ALLAH(cc) kendisine(SAS) dede diyene torunluk yaptırır inşaallah.

ALLAH(cc) bizlerden razı olsun.

Aleyna ve Aleyküm Selam verahmatullahi ve berekatühü Kardeşim Amin. Amin. diyelim inşaallah rabbim bizleri habbibine kavuşturur inşaallah.
Selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt