Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

En Sevgili (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Cennet Ağaçları

Bir gün Resulullah (s.a.v) şöyle buyurdular:

Bir gün Resulullah (s.a.a) şöyle buyurdular: “Kim “Subhanellah” derse, Allah Teala bu zikre karşılık kıyamet günü ona cennette bir ağaç diker. Yine kim “La ilahe illâllah” derse, Allah Teala bu zikir karşılığında cennette ona bir ağaç diker. Yine kim “Allah-u Ekber” derse, Allah Teala bu zikre karşılık cennette ona bir ağaç diker.” Bu sırada Kureş’li olan bir adam şöyle dedi: “Ya Resulellah! Bu durumda bizim cennette pek çok ağaçlarımız olacaktır. Çünkü biz sürekli olarak bu zikirleri söylüyoruz.” Resulullah (s.a.a) cevaben şöyle buyurdular: Evet doğrudur. Ama onları günah ateşiyle yakmaktan sakının. Zira Allah-u Teala söyle buyuruyor: “Ey iman edenler! Allah ve resulüne itaat edin ve amellerinizi geçersiz kılmayın.”

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı
EMEĞİNE SAĞLIK çok güzel Allah razı olsun
inşallah hem söyleyen de hem de yapandan oluruzz
damla A E O

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm nur damlası..Emeğine, güzel yüreğine sağlık olsun inşallah..Paylaşımın çok güzeldi..Rabbimiz c.c ecrini cennette sayısız ağaçlarla versin inşallah:evet..Allah c.c senden ebeden razı olsun, Rabbimize emanetsin canım kardeşim..Selam ve baki muhabbetle inşallah..

182_beyazlk_1.png

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm damlacım ellerine sağlık hakklı çıktın bu arada

Rabbine '' benim büyük bi sıkıntım var'' deme sıkıntına ''benim büyük bir Rabbim var'' de..(aliye ablacım teşekkür ediyorum sana bu söz için sana hep böyle demeye başladımm)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm nur damlası..Emeğine, güzel yüreğine sağlık olsun inşallah..Paylaşımın çok güzeldi..Rabbimiz c.c ecrini cennette sayısız ağaçlarla versin inşallah:evet..Allah c.c senden ebeden razı olsun, Rabbimize emanetsin canım kardeşim..Selam ve baki muhabbetle inşallah..

182_beyazlk_1.png

aleykum selam gül tanem amin inşallah can ablam rabbim razı olsun
rabbimize emanetsin inşallah
selma ve dua ile
<<B)>>

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt