Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

en değerli misafir (1 Kullanıcı)

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
:Abir düşünün peygamber efendimiz size misafir oarak gelse nasıl ağırlardınız.ben çok düşünüyorum .yemek hazırlasam çeşit çeşit demezmi ey ümmetim ben ve sahabem günlerce aç yatıyorduk .
mekan yatak sesem ,demezmi ben sedirde yatıyordum,üstümü örtsem ayağım açıkta kalıyordu.
ya kıyafetlerimi görse,çeşit çeşit demez mi benim hiç yedek kıyafetim olmadı ....
hele sabahlara kadar yattığımı görse ,ben teheccüt namazı kılardım diye
düşünüyorum ama utanıyorum davet etmeye bile utanıyorum.gerçekten ONA layık ümmet olamadığım için
ŞİMDİ BİRAZDA SİZ DÜŞÜNÜN PEYGAMBERİMİZ SİZE MİSAFİR GELSE NASIL AĞIRLARDINIZ.........:AB)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm....Allah(c.c) razı olsun inşallah...Rabbim bizleri peygamber efendimizin sünnetiyle yaşatabilmeyi nasip etsin inşallah...
Amin..
HAYIRLI AKŞAMLAR..

havza

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

selam aleyküm haklısın kardeşim bende utanır davet bile edemezdim allah rasulüne karşı yüzüm kara halim yaman allaha emanet olun

nur_yuzlum

Kayıtlı Kullanıcı
yüzümüz yok Ya Resulallah..ama ümidimiz var güzel sevgili..

haberler uçurmuştun Ebu hureyrenin diliyle.."benden sonra öyle kişiler gelecekki keşke peygamberi görseydikte ne malımız ne de evladımız olsun"diyecekler ve özlemini paylaşmıştın HZ Enesle.."beni görmedikleri halde bana iman eden kardeşleri görmeyi çok isterdim" diye..

SULTANIM ey medine minberinde ümmeti diye hüznü giyen sevgili bize bahşedilen kapına diz çöktük..sensizliğin ızdırabıyla kalan ümmetini bırakma YA Resullallah.. Allah"sen onların içindeyken onlara azap edecek değiliz"buyuruyor.bırakma bizi sevgili.. sana muhtacız..sana binler salat binler selam.. biz sana layık olamasakta bilirizki sen ümmetini affedersin..bizi ümmetinden eyle İnşallah..

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
cevap yazanlardan RABBİM sonsuz kere razı olsun evet günahımız çok ONUN gibi yaşıyamıyoruz O alemlerin efendisi ozaten biliyordu ki bizim için göz yaşı döküyordu RABBİM hepimizi onun şefaatine nail eylesin inşallah davet etmeye devam edelim bir gece rüyamızı şereflendirir İNŞALLAH allah RIZASI İÇİN BİRBİRİMİZE DUA EDELİM

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim hele bir gelsin ne malımız olsun nede mülkümüz.a.e.o

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ekrem kardeşim katılıyorum yeterki gelsin ne malım olsun nede mülküm ALLAHa emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt