Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

En Büyük Yanlizlik Kulun Rabbinden Ayri Olmasidir (1 Kullanıcı)

kavusacaksın

Kayıtlı Kullanıcı
Yağmurlu bir hava idi...sokak insanların azlıgı ile yanlız kalmıs ve istirahata cekilmiş gibi suskundu..artık oda bıkmıstı bu ıstıraplardan ve kendince rahatlamak istiyordu insanları kusmak istiyordu su alemden...dökmek istiyordu yeryüzünden .... BUNU ANLAYABİLİRMİYDİ İNSAN KENDİ İÇİNDE HUZURSUZ OLSADA BASKALARINI RAHATSIZ EDİYORDU..Ve o gece yagmurlu havada ıssız sokaklarda yavas yavas ilerliyordum..birden ne oldunu anlayamadım ve şiddetini her saniye artıran yagmur baslamıstı....ben yıkılmam derdim hep ama su küçük yagmur damlaları beni hem üsütüyor hemde içimi kemirircesine üstüme yagıyordu..ben böyle şiddetli yagmuru ilk defa görmüş idim ve tonlarca yük altında kalmıs gibi bitkin ve çaresiz kalmıs idim ... ne yapacagımı bilmiyordum sadece gitmek istedim yer aklma gelmişti... BİR an önce gitmek istedim yere ulasmaya calısmam lazımdı... ama aykalarım beni bırakmıyordu adım atacak dermanım kalmamıs idi sogugun ve acının verdigi ızdırapla kendimden gecmiştim adeta...ne yapacagımı bilmiyordum düsüncelere dalmıs idim ben kendimi kendim idare ederim derdim ama kendimde kendi istedigim seyleri yapmıyordu NASIL OLUYORDU BİLMİYORMUYDUM YOKSA İDRAK EDEMİYORMUYDUM AMA BU DÜSÜNCELER ARASINDA ...MUTLAKA BİR YOL BULMAM LAZIMDI O KADAR YÜK ALTINDA KALAMAZDIM...KENDİME SORUYORDUM BANA YARDIM EDECEK VARMI DİYE ama ne kimse vardı nede bir ses sadece ben vardım su büyük sehrin tam ortasında nasıl oluyordu bu BÜYÜK BİR ŞEHRİN TAM ORTASINDA YANLIZ İDİM BÜYÜK BİR SEHRİN TAM ORTASINDA YANLIZ İDİM ......

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt