Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Elbistan lı olan var mı (1 Kullanıcı)

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben en büyük il adayı elbistan lıyım acaba elbistan lı var mı aramızda

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
abi ben de sohbete katılayım dedim ama ben elbistanlı değilim. ama benim bi arkadaşım o taraflardan.

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
:T:T:T bize böyle güzel bi site de böyle güzel işler yapmaya teşvik ettiğiniz için hadi abi selametle:H

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ,

ben maraşlıyım ... ve elbistan peynirine hastayım ... :)

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ,

ben maraşlıyım ... ve elbistan peynirine hastayım ... :)

salemün aleyküm abiler ablalar.koskun kardeş benim de arkadaşım maraşlı. o da tarhanayı çok sever. memleketine gittiğinde bize de getirir. zaten çok meşhur. sen de biliyo musun enesbatur abi. ebrar ablacım sen biliyor musun. ya ben herkese abi abla diyorum, benim yaşım orta da ben 17 yaşındayım. ama sizleri bilmiyorum. neyse ben yine de abla abi diicem. enesbatur abi ya gerçekten doğru söylemişsin başka kimse yok mu yaww:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt