Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Efendimizin (salallahualeyhivesellem) İrad Ettiği İlk Hutbe! (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm..
Emeğinize sağlık.. Efendimiz (s.a.v)'in ilk hutbesini vesilenizle dinleme ve indirme imkanına eriştim. Rabbimiz razı olsun.. Sacit Onan da güzel seslendirmiş.. Rabbimiz, ondan da ebeden razı olsun... Her sözü ile çağları aşan Efendimiz (s.a.v) sadece saadet asrında değil; Rahmetenlil- Alemin sıfatıyla ahir zamanda da şifa ve sözleriyle evrensel inşallah.. Selam ve Dua ile, Rabbimize emanet olunuz.

mir_erhan

Moderator
esselamün aleyküm
çok güzel bir paylaşımdı Ellerinize sağlık emeğinize sağlık...
Allahın rahmet ive bereketi üzerinize olsun...

bastığı kumların zerresine kurban olduğumun Güllerin Allemlerin efendisi yine titredi yüreğimin ince telleri
yine döküldü alnımdan inci terleri
yine gözümü buğuladı hasretiyle yandığım...
geçtiği yerlere kurban olduğum Salat ve selamlar olsun sana.....

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm..
Emeğinize sağlık.. Efendimiz (s.a.v)'in ilk hutbesini vesilenizle dinleme ve indirme imkanına eriştim. Rabbimiz razı olsun.. Sacit Onan da güzel seslendirmiş.. Rabbimiz, ondan da ebeden razı olsun... Her sözü ile çağları aşan Efendimiz (s.a.v) sadece saadet asrında değil; Rahmetenlil- Alemin sıfatıyla ahir zamanda da şifa ve sözleriyle evrensel inşallah.. Selam ve Dua ile, Rabbimize emanet olunuz.

Vealeykumselam kardesim
cok özür dilerim cok geciktim cevap yazmada bende simdi gördum konularima bakarken sizin mesajinizi
hakkinizi helal edin lutfen kardesim
Allah Celle celaluh razi olsun

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
esselamün aleyküm
çok güzel bir paylaşımdı Ellerinize sağlık emeğinize sağlık...
Allahın rahmet ive bereketi üzerinize olsun...

bastığı kumların zerresine kurban olduğumun Güllerin Allemlerin efendisi yine titredi yüreğimin ince telleri
yine döküldü alnımdan inci terleri
yine gözümü buğuladı hasretiyle yandığım...
geçtiği yerlere kurban olduğum Salat ve selamlar olsun sana.....

Vealeykum selam degerli kardesim
sizdende özür diliyorum hakkinizi helal edin az önce aliye kardesime aciklama yapmistim konularima bakarken sizin mesaj yazdiginizi yeni farkettim lutfen kusura bakmayin

Allah'u Teala'ya emanet olunuz.

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
[FLASH]"http://www.metacafe.com/fplayer/yt-J05wEwsE9s8/peygamberimizin_ilk_hutbesi_peygamberimizden_hutbeler_1.swf" [/FLASH]

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
[FLASH]http://www.metacafe.com/fplayer/yt-azDMuUS-SSI/allah_resulun_n_lk_hutbesi.swf" [/FLASH]
'' Allah Resulunün İlk Hutbesi ''
Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımları göremedim galiba benden kaynakalnan bir sorun ama yinede Allah razı olsun

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımları göremedim galiba benden kaynakalnan bir sorun ama yinede Allah razı olsun

degerli kardesim video yu ilk denememde yukleyemedim ikinci denememde ancak yukleyebildim belki o yuzden görememis olabilirsiniz..
selametle insaALLAH

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt