Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Efendimizin elinden tutacağı kullar (2 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan hasan_26
  • Başlangıç tarihi
H

hasan_26

RESULÜ EKREM EFENDİMİZ BUYURUYOR:

^^kim asabah ve akşamları birer defa aşkla:

radiyna billahi rabben vebil islami diynen vebi muhammedin nebiyyen ve rasülen= allah'ı rab,islamı din ve muhammedin aleyhisselamı peygamber olarak gönül hoşnutluğu ile kabul ettim.

diyen kulun mutlaka elinden tutup cennete götüreceğim. müjdesini efendimiz (A.S.) VERİYOR

degerli kardeşlerim cennette buluşmak ümidiyle 10 saniyemizi almaz bir günde iki defa 100 tane demiyorum
rabbim için cennette beraber olmamız için hadi arkadaşların alışkanlık edelim lütfen

ş-e-v-v-a-l

Kayıtlı Kullanıcı
radiyna billahi rabben vebil islami diynen vebi muhammedin nebiyyen ve rasülen= allah'ı rab,islamı din ve muhammedin aleyhisselamı peygamber olarak gönül hoşnutluğu ile kabul ettim.

cok guzel yuregine saglik

H

hasan_26

arkadaşlar öyle önemli konuları neden boş geçiyoruz ben anlam veremedim madem önem verilmiyor konu açmayalım olurmu değerli din kardeşlerim

melinay

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM PAYLAŞIMIN İÇİN SAĞOL

H

hasan_26

rabbim razı olsun selam ve dua ile.....

allah r.o
3 defa okudum

Allah razı olsun kardeşim paylaşımın için sağol

allah cümlemizden razı olsun kardeşlerim...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim rabbim razı olsun emin olun ki bu önemli konular boş gecilmiyo kendinizi böyle üzmeyin..okuyan cok ama yorum yazmaz herkes böyle düşünün..
dinimiz ince ve hassas bi din yüce mevlam kul hakkı hariç tüm günahlarımızı tövbemizi edip hakkını verirsek affedecegi müjdesini veriyor bize.farkına varıp hayata gecirsek ne güzel olacak..rabbim bizleri affına mahzar eylesinn...
selam ve dua ile

H

hasan_26

Aleykümselam kardeşim haklısın ben görevimi yaptın okuyan okumayandan allah razı olsun
es selamunaleyküm

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.
bu razılığı hayatımıza aksettirmek duasıyla...

nurışığı

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim razı olsun kardeşim faydalı bir paylaşım olmuş Allah Teala emeğinin karşılığını inşAllah cennette veriri. Selametle Rabbime amanet ol

rasgavs

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun çok güzel bi paylaşım

ecriteala

Kayıtlı Kullanıcı
kağıt kalem alıp yazdım duayı inşlh ezberleyip sabah akşam okuyacam ALLAH kısmet ederse.bu güzel bilgin için ALLAH razı olsun.

cennette buluşmak ümüdiyle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt