Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dünyanın sonu geldi!!!Hamile adam 3 Haziran'da doğuruyor (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

İyice büyüyen karnıyla evinin bahçesinde çim biçerken fotoğraflanan dünya tarihinin ilk hamile erkeği Thomas Beatie 3 haziran'da sezeryanla bir kız bebek dünyaya getirecek.

ULTRASONDA BEBEĞİ GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Thomas Beatie, hastanede ultrasona girerek karnında taşıdığı çocuğunu ekranda gördü. Kadınken erkek olup bir kadınla evlenen ve sonradan doktor gözetiminde hamile kalan Thomas Beatie, hastanede ultrasona girerek karnında taşıdığı çocuğunu ekranda gördü. Kadın olduktan sonra şimdiki eşi Nancy ile evlenen, ancak eşinin kısır olduğunun anlaşılmasından sonra doktor gözetiminde hamile kalan Hawai asıllı Thomas, Oprah Winfrey'in şovuna da katılarak kendi çocuğunu doğuracağı için çok mutlu olduğunu söylemişti.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
selamün aleyküm

bence dünyanın sonu "iman için Hz. Muhammede gerek yok" dedikleri zaman başlanmıştı...Ona (sav) inanmadıktan sonra insan insan değil hayvandan aşağıdır.

bundan sonra hiç bir şeye şaşırmam...ahirzaman besbelli...

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm.

daha bilmediklerimiz,duymadıklarımız niceleri var.yinede her halinden evvelinde hanım olduğu belli,duruşu,eli kolu....sabredip şükretseydi hakkını verseydi imtihanının şuurunda olsaydı...bunlar nasip meselesi.

Allah cc sonsuz şükürler olsun,müslümanlığım için,kitabım için,peygamberim s.a.v için.sonsuz şükürler olsun.

müslümanlığımızın hakkını veren layık kul,layık ümmet,olmak duası ve ümidi ile.
ALLAH cc yar ve yardımcımız olsun.selametle.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm.

daha bilmediklerimiz,duymadıklarımız niceleri var.yinede her halinden evvelinde hanım olduğu belli,duruşu,eli kolu....sabredip şükretseydi hakkını verseydi imtihanının şuurunda olsaydı...bunlar nasip meselesi.

Allah cc sonsuz şükürler olsun,müslümanlığım için,kitabım için,peygamberim s.a.v için.sonsuz şükürler olsun.

müslümanlığımızın hakkını veren layık kul,layık ümmet,olmak duası ve ümidi ile.

ALLAH cc yar ve yardımcımız olsun.selametle.

selamün aleyküm...kaan abi anlamadım sen bu adamın daha önceden bayan olduğunu mu düşünüyorsun...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.

Kadınken erkek olup bir kadınla evlenen ve sonradan doktor gözetiminde hamile kalan

yukarıdaki yazı neticesinde bu kanıya vardım:(

selamün aleyküm...kaan abi anlamadım sen bu adamın daha önceden bayan olduğunu mu düşünüyorsun...

nnuurr

Kayıtlı Kullanıcı
hz muhammde gerek yok diyen kimmiş yanlış anlamanında bu kadarı olur montajla insanı kendi söylediği sözlerine bile şaşırtmak mümkün bunu hepimiz biliyoruz konuyu araştırmadan insanlara çamur atmayın hz peygambere bu kadar aşık birine bunlarda söyleniyor ya bence dünyanın sonu böyle kıymetli büyüklerimiz hakkında su i zan da bulunmak

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH hidayet versin...ALLAHIM sana şükürler olsunki müslüman olarak dünyaya geldim..yoksa ne olurdu halim...
şuusuzluk böyle bişey olsa gerek....
ALLAHU EKBER
ALLAHU EKBER
ALLAHU EKBER.........

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim.

Kadınken erkek olup bir kadınla evlenen ve sonradan doktor gözetiminde hamile kalan

yukarıdaki yazı neticesinde bu kanıya vardım:(

anladım kaan abi kusura bakma ben başlığı okuyunca yazıya şöyle bir göz atmıştım...rabbim her şeyin hayırlısını versin....karşımıza çıkna insanların bile hayırlısı çıksın inşallah...devir öyle bir hal aldı ki...kangren olduk insanoğlu olarak resmen...rabbim o tür zihniyetlere ön ayak olmayı nasip etsin bizlere..gerçi herşeyden önce efendimizi sultanımızı,kuran-ı kerimimizi rehber almak lazım ama...insanoğlu nankör...:guleguleselamün aleyküm...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
_______selamün aleyküm
nevin kardeşim
bu kişi kadın olarak yaratılmıış bir kadının hamile olmasıda gayet normal degilmi...sonradan olmaya çalıştıgı insanlık dışı..
ben bu olaya bu gözle bakıyorum sapkınlıga düşmüş bir kadının rezil olması hak gözünde ve insanların gözünde hepsi bu kadar ...bu tarz sapkınlıklar lut kavmindendede vardı Vezüv, yanardagının 2 bin yıl önce yuttugu Pompei kentindede vardı....
rabbim bu sapkınlıga düşmüş insanlar yüzünden bizi helak etmesin.. kuranda ..
"(Arâf Suresi 155.) Mûsâ, kavminden, belirlediğimiz yere gitmek için yetmiş adam seçti. Onları sarsıntı yakalayınca (bayıldılar). Mûsâ, "Ey Rabbim! Dileseydin onları da beni de bundan önce helak ederdin. Şimdi içimizden bir takım beyinsizlerin işledikleri günah sebebiyle bizi helak mı edeceksin? Bu sırf senin bir imtihanındır. Onunla dilediğin kimseyi saptırırsın, dilediğini de doğruya iletirsin. Sen bizim velimizsin. Artık bizi bağışla ve bize acı. Sen bağışlayanların en hayırlısısın" dedi.
buyruluyor .. rabbim inşallah bizleri bu sapkınlar yüzünden cezalandırmaz (amin)inşallah

emanetim rahmana güzel kardeşim ...
selam ve dua ile______

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;670854' Alıntı:
selamün aleyküm

bence dünyanın sonu "iman için Hz. Muhammede gerek yok" dedikleri zaman başlanmıştı...Ona (sav) inanmadıktan sonra insan insan değil hayvandan aşağıdır.

s.a Nevin kardeşim çok ilginç bir konu...
RABBİM razı olsun..
emeğinize sağlık..

KAAN kardeş ve amine nur kardeşin açıklamaları konuyla ilgili çok bilgilendirici..

bence...

selametle...

kişisel aktivite:Lütfen bu sayfadan çıkarken peygamber efendimiz h.z MUHAMMED (sav) e SALATU SELAM Okuyunuz.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
RABBİM razı olsun..
emeğinize sağlık..

KAAN kardeş ve amine nur kardeşin açıklamaları konuyla ilgili çok bilgilendirici..

bence...

selametle...

kişisel aktivite:Lütfen bu sayfadan çıkarken peygamber efendimiz h.z MUHAMMED (sav) e SALATU SELAM Okuyunuz.

DİNİ BİR KONU DEĞİL BU KENDİ GÖRÜŞÜMÜ BELİRTTİM EVET BENCE BENİM İÇİN DÜNYANIN SONU BUDUR

DAHA SOR İSTERSEN BENCE HANGİ RENK HOŞUMA GİDİYOR HANGİ YEMEĞİ SEVERİM ÇİCEKLERDEN HANGİ ÇİÇEĞİ HEPSİ BENCE DİYE CEVAB VERİCEM

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;670905' Alıntı:
DİNİ BİR KONU DEĞİL BU KENDİ GÖRÜŞÜMÜ BELİRTTİM EVET BENCE BENİM İÇİN DÜNYANIN SONU BUDUR

DAHA SOR İSTERSEN BENCE HANGİ RENK HOŞUMA GİDİYOR HANGİ YEMEĞİ SEVERİM ÇİCEKLERDEN HANGİ ÇİÇEĞİ HEPSİ BENCE DİYE CEVAB VERİCEM

NEVİN KARDEŞ ÖZELLİKLE SİZDEN VE SİTEDEKİ ÜYELERDEN ÖZÜR DİLERİM..

KAVRAMLARI KARIŞTIRIYORSUNUZ...

TAMAM KONU SİZE GÖRE DİNİ BİR KONU OLMAYABİLİR..

DİNİ OLMAYAN BİR KONU VARMI DİYE HEMEN İLKOKULDAKİ SORU TEKNİKLERİM HATRIMA GELDİ...

NEYSE BEN ONU ES GEÇEYİM...

DİNİ KONU DEĞİL DEYİPTE GÖRÜŞÜNÜ DİNİ BİR ZEMİNE OTUTTURUP BİLDİREN TARİHTE İLK KEZ SİZE RASTLIYORUM..

BENCE NORMAL..(A NORMAL DEĞİL YANİ)

SELAMETLE...

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
NEVİN KARDEŞ ÖZELLİKLE SİZDEN VE SİTEDEKİ ÜYELERDEN ÖZÜR DİLERİM..

KAVRAMLARI KARIŞTIRIYORSUNUZ...

TAMAM KONU SİZE GÖRE DİNİ BİR KONU OLMAYABİLİR..

DİNİ OLMAYAN BİR KONU VARMI DİYE HEMEN İLKOKULDAKİ SORU TEKNİKLERİM HATRIMA GELDİ...

NEYSE BEN ONU ES GEÇEYİM...

DİNİ KONU DEĞİL DEYİPTE GÖRÜŞÜNÜ DİNİ BİR ZEMİNE OTUTTURUP BİLDİREN TARİHTE İLK KEZ SİZE RASTLIYORUM..

BENCE NORMAL..(A NORMAL DEĞİL YANİ)

SELAMETLE...

BENCE EN ÇOK SEVDİĞİM RENK BORDO
BENCE BÜTÜN ÇİÇEKLERİ SEVERİM AMA ÖZELLİKLE KIRMIZI GÜL HOŞUMA GİDİYOR
BENCE HAFİF TATLILARI SEVERİM
BENCE ŞU ANDA BİLGİSAYAR BAŞİINDA OTURUYORUM FETVA MI ALMAM LAZIM BUNU TESBİT İÇİN ? :D
TABİ SENİN BULARI ANLAMAN ZOR
HEMDE USANDIM VALLA...:H

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
RABBİM razı olsun..
emeğinize sağlık..

bence...

selametle...

____teşekkür ederim kardeşim
selam ve dua ile___

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;670854' Alıntı:
selamün aleyküm

ve aleyküm selam gerçi bu sözü peygamberimiz varkende sarfetmişlerdir.Dahada fazlasını belkide.Yani bilmiyorum.allaha emanet olunuz.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
ve aleyküm selam gerçi bu sözü peygamberimiz varkende sarfetmişlerdir.Dahada fazlasını belkide.Yani bilmiyorum.allaha emanet olunuz.

selamün aleyküm haklısınız ama şu farkla ki o sözleri söyleyen kimseler müslüman olduklarını savunmuyorlardı, müşrik olduklarını gizlemiyorladı bunda şaşıracak birşey yok..ama
bugünküler ise güya İslam adına böyle "fetvalar" verebiliyor...(!)

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
daha neler göreceğiz kim bilir...giderek yitiriyorlar herseylerini..allah bu alemde ve öbür dünyda bizlere yardım etsin..bizleri dogrudan ayırmasın inşallah...

dijiland

Kayıtlı Kullanıcı
Böyle birşey olamaz bende gazete okudugumda şok oldum sanki ben uatndım adamın yerine :(

:Eyyub:

Kayıtlı Kullanıcı
Tövbe tövbe ne günlere kaldık daha bakalım neler göreceğiz....Cenab-ı Hakka nasıl hesap vereceğiz...Şu insanın haline bak....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt