Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DÜnyanın en dehşet köprüsü.. (2 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
RE: DÜnyanın en dehşet köprüsü..

S.A BEN BU KÖPRÜDEN ASLA GEÇEMEM...KISA MESAFELİ UÇUŞLARDA BİLE ÖLÜP ÖLÜP DİRİLİYORUM DÜŞTÜ DÜŞECEK DİYE....ALLAH CC NASİP EDERSE İŞİM GEREĞİ 18 SAATLİK OKYANUS ÜSTÜNDEN TAM DÜNYANIN BİR UCUNA GİDİCEM...ALLAH CC NASİP EDERSE CÜMLENİZDEN HAYIRLISI İLE GİDİP GELMEK İÇİN SİZLERDEN DUALARINIZDA BENİM İÇİNDE YER İSTEYECEĞİM...ALLAH CC RAZI OLSUN...SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN.....

uzeyr

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleyküm selam kardeşim bende gecemem gibi cünki cok yüksek :):eek:
ALLAHCC cümlemizden razı olsun Hayırlısı ile gidib gelmeyi nasip etsin kardeşim.B)
ALLAHCC emanet olun B)
Hayırlı yolculuklar..

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

Harıka bir görüntü :D:D ben geçmek iserdim
Allah razı olsun kardeşim

by-cansuyu

Kayıtlı Kullanıcı

bu köprü neredeymiş ya valla ortasında mangal yapıp çay içmek isterdim :):):)

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

by-cansuyu yazdı:
bu köprü neredeymiş ya valla ortasında mangal yapıp çay içmek isterdim :):):)

aynen diyorum, caylar hazir olunca haber et, severim boyle yerleri B)B)B)

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com

KAAN ERDEM yazdı:
S.A BEN BU KÖPRÜDEN ASLA GEÇEMEM...KISA MESAFELİ UÇUŞLARDA BİLE ÖLÜP ÖLÜP DİRİLİYORUM DÜŞTÜ DÜŞECEK DİYE....ALLAH CC NASİP EDERSE İŞİM GEREĞİ 18 SAATLİK OKYANUS ÜSTÜNDEN TAM DÜNYANIN BİR UCUNA GİDİCEM...ALLAH CC NASİP EDERSE CÜMLENİZDEN HAYIRLISI İLE GİDİP GELMEK İÇİN SİZLERDEN DUALARINIZDA BENİM İÇİNDE YER İSTEYECEĞİM...ALLAH CC RAZI OLSUN...SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN.....
S.A...GERÇEKTEN DEHŞET:eek::eek::eek:BENDE ASLA GEÇEMEM...EMEĞİNİZE SAĞLIK...A.E.O...SELAM VE DUA İLE
KAAN ERDEM...SİZEDE RABBİM HAYIRLISI İLE GİDİP GELMEK NASİP ETSİN...ALLAHC.C. İŞLERİNİZDE KOLAYLIK VERSİN...ALLAH C.C.EMANET OLUN...SELAM VE DUA İLE...(isterseniz gideceğiniz gün AYETEL-KÜRSİYİ okuyalımhata ettiysem özürdilerim:(:(:()

baltefsiri

Kayıtlı Kullanıcı

muhteşem bir köprü..... hiç korkmadam köprüden geçerdim...... Allah razı olsun kardeşim.... s.a

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

AĞZIM ACIK KALDI VALLA MUHTEŞEM VE HAYRET VERİCİ NASIL YAPMIŞLAR BUNU?NERDEN BULURSUNUZ BÖLE ŞEYLERİ :eek::eek:

Kaan Erdem

Yönetici

ALLAH CC RAZI OLSUN...ALLAH CC EMANET OLUN...HABER VERİCEM VE DUALRINIZI İSTİCEM...SELAM VE DUA İLE....

nihalim yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
S.A...GERÇEKTEN DEHŞET:eek::eek::eek:BENDE ASLA GEÇEMEM...EMEĞİNİZE SAĞLIK...A.E.O...SELAM VE DUA İLE
KAAN ERDEM...SİZEDE RABBİM HAYIRLISI İLE GİDİP GELMEK NASİP ETSİN...ALLAHC.C. İŞLERİNİZDE KOLAYLIK VERSİN...ALLAH C.C.EMANET OLUN...SELAM VE DUA İLE...(isterseniz gideceğiniz gün AYETEL-KÜRSİYİ okuyalımhata ettiysem özürdilerim:(:(:()

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

:eek: emeğine sağlık kardeşim gerçekten çok ilginç
üzerinden geçmeyi çok isrerim

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ya görüntüsü çok güzel emeğinize sağlık

mahbusin

Kayıtlı Kullanıcı

evet gerçekten harika bir yapı bende geçemeyi çok isterdim rabbim razı olsun.....

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

Bu ne bicim köprüymüs resmine bakmak bile icimi birhos etti!!

serden_

Kayıtlı Kullanıcı

cok korkunçççç:eek::eek::eek::eek:

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK İHTİŞAMLI ÇOK GÜZEL DURUYOR AMA ARKADAŞLAR HAKLI ORDAN GEÇMEK İÇİN YÜREK GEREK....B)
İSTANBUL KÖPRÜSÜNÜ TERCİH EDERİM O ÇOK DAHA GÜZEL VE İNSANI RAHATLATAN Bİ HAVASI VAR...
:D

uzeyr

Kayıtlı Kullanıcı

ZEHRA MELEK yazdı:
ÇOK İHTİŞAMLI ÇOK GÜZEL DURUYOR AMA ARKADAŞLAR HAKLI ORDAN GEÇMEK İÇİN YÜREK GEREK....B)
İSTANBUL KÖPRÜSÜNÜ TERCİH EDERİM O ÇOK DAHA GÜZEL VE İNSANI RAHATLATAN Bİ HAVASI VAR...
:D

katılıyorum Fatih sultan mehmet köprüsü ve Boğaz içi köprüsünün rahatlatan yönü var
ne zaman köprüleri görsem istanbula gitmek geçiyor içimden ayrıca Çamlıcadan güzel bir görünümüde var köprülerimizin :)

ama resimdeki köprüden gecene kadar heyecanlanmamak elde değil..:eek::)

selametle kalın kardeşim..

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

ZEHRA MELEK yazdı:
ÇOK İHTİŞAMLI ÇOK GÜZEL DURUYOR AMA ARKADAŞLAR HAKLI ORDAN GEÇMEK İÇİN YÜREK GEREK....
~uzeyr

katılıyorum Fatih sultan mehmet köprüsü ve Boğaz içi köprüsünün rahatlatan yönü var
ne zaman köprüleri görsem istanbula gitmek geçiyor içimden ayrıca Çamlıcadan güzel bir görünümüde var köprülerimizin

ama resimdeki köprüden gecene kadar heyecanlanmamak elde değil..

selametle kalın kardeşim..

çoook özlediiim yaaa oraları...:(B):(
çamlıca da çok güzel sadece bi kere gidebildim ama o manzara büyüleyiciydi...:eek: öyyyle kalakaldım..istanbul ayaklarımızın altında gibiydiii
Allah razı olsun kardeşim slm ve dua ile....Allaha emanet ol...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt