Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dünya bu vahşete seyirci..... (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
hT46pPzS.gif

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
resimler gercekten çok üzücü..bu resimleri nasıl ekledin hbendede bir kacane bu konu ile ilgili var tarif edersen bende eklerim buraya

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

karikatur.jpg

İNSANIN KANINI DONDURAN VAHŞET GÖRÜNTÜLERİ VE İNSAN HAKLARI HAVARİLERİ SUSUYOR BİRLİK OLALIM ZULÜMLE KİMSE ABAT OLMADI ÇİNDESBOTLUGU ATEİST KOMİNİSTLİGİDE BİR GÜN AKITTIGI KANDA BOGULACAK ŞEHİTLERİN RUHU ŞAD OLSUN YARALILARA ŞİFALER MEVLAM KARDEŞLERİMİZİ KORUSUN

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
resimler gercekten çok üzücü..bu resimleri nasıl ekledin hbendede bir kacane bu konu ile ilgili var tarif edersen bende eklerim buraya
Allah yardımcıları olsun.içimizi yakan kareler.ben kopyala yapıştır yaparak ekliyorum kardeşim.
katkınız için Allah razı olsun.selametle kalınız.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
karikatur.jpg

İNSANIN KANINI DONDURAN VAHŞET GÖRÜNTÜLERİ VE İNSAN HAKLARI HAVARİLERİ SUSUYOR BİRLİK OLALIM ZULÜMLE KİMSE ABAT OLMADI ÇİNDESBOTLUGU ATEİST KOMİNİSTLİGİDE BİR GÜN AKITTIGI KANDA BOGULACAK ŞEHİTLERİN RUHU ŞAD OLSUN YARALILARA ŞİFALER MEVLAM KARDEŞLERİMİZİ KORUSUN
amin hafize annem.zalimler için yaşasın cehennem.

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
gerçekten çok kötü
son zamanlarda bu müslümanlara
yapılan saldırılar arttı..hemde çok..!!..
ah onlar benim elime bir geçecek...bırakın bir
kaşık uyu onları susuz boğarım...allah'tan bulsunlar..
RABBim onlara en acı, en köyü azabını tattırır inşallah...
selametle..hayırlı geceler...allah'a emanet olun..selam ve dua ile...

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm canım kardeşim.kanser teşhisi konulan kardeşimin formundaki yazdıklarını gördüm.onunda sıkıntısı ve acısı var diye oraya yazmadım burayı uygun gördüm.
içim yandı inanırmısın okuduklarıma.rabbim yinede beterinden korusun ama çok zor bir durum.gerçi rabbim taşıyamayacığımız yükle sınav etmezmiş bizi ama,alışmakda zorlanıyo insan..bende bundan 5 yıl öncebenzer bir durum yaşadığım için bir anda empati kurdum ve şok oldum.sağlıklı geçen bir hamilelik dönemi ve beklenmedik bir doğum anomalisiyle yiğenim dünyaya geldi.ve ilk bu haberi ben alıp sağlıklı bekledikleri evlatlarının haberini yengem ve ağbime ben vermek zorunda kaldım.inanırmısın hayatımın en zor günüydü o gün.hani derler dünya tepeme ters döndü diye inan bunu yaşadım.ve sonrasında biz kaybettik bebeğimizi takdir böyleymiş.şimdi nerde bi hamile haberi alsam sevinemem içimi korku basar.6 ay önce yiğenim oldu yeniden çok şükür sağlıklı.ama o doğana kadar çektiklerimizi bir yaşayan bilir.şuanda da çektiklerinizi çok iyi anlıyorum.rabbimin hikmetinden sual olunmaz ne eylerse güzel eyler inşallah.sizlere dayanmı gücü ve kuvvet versin inşallah.afiyet versin.dua etmekten başka elimizden bişey gelmiyo malesef.keşke elden bişey gelse yanınızda olabilsek paylaşabilsek canım kardeşim.acizane dualarımda olucaksınız.rabbime emanet ol güzel kardeşim selametle

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Zalimin zulmü varsa,Mazlumun da Allahı var.İnşaallah Rabbım bu zalimlere haddini bildirsin inşaallah.
Rabbım Uygur Türkü kardeşlerimize büyük sabırlar versin inşaallah,Şehitlerine Merhametiyle muamele eylesin yüce Rabbım.
En kısa bir zamanda bütün Müslümanlara dirilişler nasip eylesin Rabbım.

huseyingokkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Cenabı hak bütün zalimleri kahhar ismiyle kahreylesin inşaallah.

Mazlum doğu türkistanlılara ve tüm mazlumlara yardım eylesin.

yaşasın zalimler için cehennem!

Selçuk_lu

Kayıtlı Kullanıcı
Doğu Türkistanlı Müslüman Türklere rabbim yardım etsin...

Onların bu feryadını duymayan islam ülkelerinin RİYAKÂR, İKİYÜZLÜ, SAMİMİYETSİZ, ŞUURSUZ VE HAYSİYETSİZ liderlerine uyanmayı nasip etsin...

atris

Kayıtlı Kullanıcı
dua etmekten bask abırsey yapamıyoruz artık yeter........ bırılerı bu vahsetı durdursun

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum degerli kardesim
hangi dunyadan bahsediyosun bahsettigin dunya Merhum Akif'in deyimiyle tekdisi kalmis canavar olan tarafsa hic bisey beklemeyelim...zaten onlar nereye giderlerse kan ve gözyasi götürüyorlar bakmayin yöneticilerinin yaldizli demokrasi havarileri kesilen sözlerine biz artik sunun idrakine varalim "Küfür tek millettir"... Allah'u Teala yoldan cikmis bu sapkinlari islah eylesin.Amin

bize yine bizden fayda var... daha gecenlerde yahudi teroristler gazze deki masum kardeslerimizi katletti sadece ulkemizin sesi cikti kendi irkdaslarindan bile ses cikaran olmadi! daha ne diyelim..

bizler tam manasiyla kuran ve sunneti Resulullaha sarilmamiz gerekir..
Allahu Teala islama ve muslumanlara yardim eylesin. Amin
selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt