Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"DUMAN"in hayranlarina ...VE GÖĞSÜNDE İNANÇ SAHİBİ OLANA...‏ (1 Kullanıcı)

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Duman Grubu İhlas Suresi Ayetleri ile Alay Ediyor!

Duman Grubu, SONY BMG etiketiyle çıkarmış oldukları son albümlerinde konsept olarak “ateizm” konusunu ele alıyor.

Bu albümdeki bazı şarkılarda “ahiretin olmadığı” şeklinde telkinleri bulunan grubun, “Rezil” isimli şarkıları ise Kur’an-ı Kerim’in bir sûresi olan “İhlas Sûresi” nin bir ayetini dejenere ediyor… Yani ayet ironi ve kinaye karışımı bir konseptin içinde bayağılaştırılıyor… “Lem yelid velem yuled” olarak bildiğimiz sürenin ayetleri Duman tarafından “Lem Yelid Ve Löp Yutar” şeklinde değiştirilmiş… Şarkıda din üzerinden geçinenleri eleştirmek isteyen Duman, bu sefer işi daha fazla ileriye götürerek kantarın topuzunu kaçırmış görünüyor…

ALLAH’ın bir ayetini böylesi bir kinaye ile değiştirme cüretinde bulunan insanların yaşadığı ülke, Müslüman bir ülke..Danimarka’da yaşanan karikatür krizinin ardından ayağa kalkan dünya Müslümanlarının tepkisi acaba Türkiye’de yaşayan Müslümanları da harekete geçirir mi?Bilemiyoruz.

Bildiğimiz tek şey varki, ALLAH’ın ayetleri ile oynama, değiştirme veya alay etmek gibi fiiller bir ülkede ya da bölgede işlenmeye başlıyorsa ALLAH’ın gazabının yavaş yavaş gelmek üzere olduğudur…

Tepkisiz Kalmayalım Lütfen !

-öncelikle grup dumana direk tepkimizi sunalım,

-sonrasındada hiç değilse bunu paylaşıp duyuralım

-inancın yayvan birşey olmadığının,grubun başkabişey eleştirilirken aslında eleştirdiği şeyin aynısını kendileri tarafından yapıldığının altını çizmiş olalım.

TEPKİSİZ Toplum TEPKİSİZ İnanç Sahibi OLMAYA HAYIR !

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
vallaha en gıcık olduğum şey ilk okula giden yiğenlerimin üst komşusunu kızına bakarak ona banzemeleri kız manyak ya bu tür sanatçılara bayılıyor siyahlar giyiniyor.....yiğenlerimi dövdüm bu yüzden iyi etmişim ohhhh elime sağlık..........
küçük yaşta ki çocuklar özentiyle başlıyor sonrası malum allah yardım etsin ya vallaha

emretorun

Kayıtlı Kullanıcı
Daha önce paylaştım ama ilk başda dikkat çekildi sonra unutuldu gitti.Tekar gündeme getirdiğiniz için allah(cc) razı olsun inaşaallah.

emretorun

Kayıtlı Kullanıcı
Şikayetler için:

Sony Music :

Tel :
+90 212 311 13 00

Fax:
+90 212 251 38 03

Mail:
infotr@sonybmg.com.trBu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Kültür Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı:

Telefonlar:
Başkanlık: (+90 312) 309 90 41
309 90 42
Santral: (+90 312) 309 90 35
309 90 36
309 90 38
309 90 39
309 90 40
Faks: (+90 312) 309 90 37
E-posta: teftiskurulu@kulturturizm.gov.tr Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
seni unutmadık ki kardeşim senin yazın hala hafızamda selametle kalın........ben şikayetimi allaha yaptım varsın gerisini mevlam düşünsün

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
açıkçası bazen denk gelirse dinlerdim ama şimdi asla dinlemem ne demek ya allahın ayetleriyle alay geçmek ..allah razı olsun...selametle..

TUBİX

Kayıtlı Kullanıcı
bende dinlerdim duman ama şimdi asla dinlemem nasıl bişey bu ya......saolun öğrenmiş oldum

eralpp

Kayıtlı Kullanıcı
Duman grubunun ALLAH yardımcısı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt