Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Duman grubu dinimize hakaret ediyor‏ (1 Kullanıcı)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında İhlas Suresi

Lem yelid velem yûled okunuşlu 3. ayetini; şarkıda "lem yelid velem löp yutar" şeklinde okuyarak açıktan dalga geçiyor.

Lütfen tepkisiz kalmayalım. Hem mesajı ileterek bilinçlenmeyi sağlayalım, hem de yetkili mercileri bilgilendirerek bu rezilliği durduralım.

Allah ahirette "Ey Kulum! Kitabımla dalga geçildi, buna karşılık sen ne yaptın?" diye sorduğunda; Ey Rabbim; ben gücümün yettiğince doğrunun yanında durdum ve onları engellemeye çalıştım diyebilelim.

Bilinir ki; Nemrud, Hz.İbrahim'i ateşe atıp yakmak istemiştir. Kocaman bir ateş yakılır, alevler göğe yükselir. Küçücük bir karınca su taşımaktadır. Ona sorulur; ne yapıyorsun diye. O küçük karınca der ki; yanan ateşi söndürmek için su taşıyorum. Ona denilir; ama senin taşıdığın su onu söndürmez. Karınca şöyle cevap verir; Biliyorum, ama birincisi ben Hakkın yanında bulunarak tarafımı belli ediyorum ve elimden geleni, gücümün yettiğini yapıyorum.

Kutsalı olmayan kutsala saygıyı bilmez. Bunu yapanlar bilmiyorsa, kutsalımıza karşı hassasiyetimizi başkasından beklemeden biz korumalıyız.
Durumu düzeltmeye ve yapanları boykota tüm duyarlı Müslüman Kardeşlerimi davet ediyorum.

(Bahsi geçen ayet İhlas Suresinin 3.Ayetidir ve Anlamı: O(Allah) doğurmamıştır, doğurulmamıştır.)

Allah cc ıslah etsin...yazık..

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
bizleri uyardığın için teşekkür ederim duman grubunun şarkılarını hiç dinlemişliğim yoktur o yüzden böyle bir sey olduğunu bilmiyorum Allah onları bildikleri gibi yapar inşallah kuran ayetleri ile dalga geçmek okadar kolay bir sey değildir Allahu teala bunu onların yanına birakmaz

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
bizleri uyardığın için teşekkür ederim duman grubunun şarkılarını hiç dinlemişliğim yoktur o yüzden böyle bir sey olduğunu bilmiyorum Allah onları bildikleri gibi yapar inşallah kuran ayetleri ile dalga geçmek okadar kolay bir sey değildir Allahu teala bunu onların yanına birakmaz

Amin..İnşallah...Benimde pek dinlemişliğim yok..sadece sitesine girip doğrumu diye baktım..gerçekten doğruymuş..Üstelik bazı geri kafalılar onu savunuyor...neymiş çyle demek istememiş.....

ne düşünürse düşünsün..Allah cc 'in ayetlerini kimde değiştiremez.. öyle ..Allah cc ıslah etsin ..

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı

Amin..İnşallah...Benimde pek dinlemişliğim yok..sadece sitesine girip doğrumu diye baktım..gerçekten doğruymuş..Üstelik bazı geri kafalılar onu savunuyor...neymiş çyle demek istememiş.....

ne düşünürse düşünsün..Allah cc 'in ayetlerini kimde değiştiremez.. öyle ..Allah cc ıslah etsin ..

araştırmacı olduğunuz için sizi tebrik ederim. bazı cahil insanlar vardır ne yaptıklarını ne dediklerini bilmezler onlara pek kulak asmayacaksın Allahın ayetleri ile kimse ama kimse dalga geçemez cezasını illa alır Rabbim en kısa sürede cezalarını verir inşallah

bjk__turkey

Kayıtlı Kullanıcı
ALlAh BuNu ONLaRıN YaNıNa BıRaKmaz...BiLGİlENDİrDİğn iÇin TŞK...

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Kafirler için Yaşasın cehennem.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm tamamen cehaletlerine veriyorum ahh bir bildselerdi onları bekleyen azabı acaba dilleri döner miydi...
Rabbim hidayet nasip etsin

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH ıslah etsin....
bilgilendirdigin için teşekkürlerr...
affet affet ALLAHIM senin yolundan ayırma....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt