Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Düğünleriniz nasıl oldu arkadaşlar? (1 Kullanıcı)

firdevs-i gam

Kayıtlı Kullanıcı
İslama uygun düğün yapmayı becerebildiniz mi? Çalgılı çengili bir düğünle mi aile hayatına adım attınız?

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Süper bir soru. İnşallah yaşarım, bu site de yaşar da evlendikten sonra atarım buraya cevabımı :)

firdevs-i gam

Kayıtlı Kullanıcı
Hiç mi evli yok sitede çok merak ediyorum seda kardeşim. Benim sorularım hep cevapsız kalıyor :(

VuSLaT_üL ŞéHaDéT

Kayıtlı Kullanıcı
ben daha evli değilim ama ALLAH nasip edrse İSLAMİ yapacağım...bayanlar ve baylar ayrı olacak ve hiç şarkı çalınmayacak İSLAMİ iLahiLer çalacaktır bi izBİLLAH...

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Sen nasıl yapmayı düşünüyorsun kardeş?

Bizim bu evde bu mümkün olmz snırm ailem akrabalarım dindar namaz kılıyorlar çok şükür..lakin böyle dine uygun pek olmaz gibi..zaten yeni kapandım 6 ay oluyor ailem kapnmama karşı çktı hala daha kızıyorlar..bilmiyorum artık nasıl olur..

firdevs-i gam

Kayıtlı Kullanıcı
Bizim bu evde bu mümkün olmz snırm ailem akrabalarım dindar namaz kılıyorlar çok şükür..lakin böyle dine uygun pek olmaz gibi..zaten yeni kapandım 6 ay oluyor ailem kapnmama karşı çktı hala daha kızıyorlar..bilmiyorum artık nasıl olur..

Ben de aynı durumdayım kardeş. İçime dert oluyor hep.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
örnek gösterilebilecek bir düğün görmedim malasef ... (Düğünlere gitmiyorum :) - ama kadın erkek ayrı olmak la bitmiyor sanırım ...)

ALLAH günahsız bir evlilik yapmayı nasip etsin

beklenen

Kayıtlı Kullanıcı
benim düğünüm Yemekte yılan eti yiyerek olacak. rüyamda gördüm.

Tevilide Cihadtır.

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Dini düğün istedim ama davullu bir memleket oldugumuz icin müsade edilmedi bende nikah yaptırdım istegimle.. keşke dini dugun haremlık selamlık dualarla bir dugunum olsaydı ama en azından calgılı cengiliden kurtardım kendımı.

GüL_ne_OLuR

Kayıtlı Kullanıcı
AblaMın o kadar güzel nişanı olduki................Salonda kadın erkek karışıktı ama kadınlar ayrı , erkekler ayrı oturdular.......
Ablam ve eniştem tekbirler eşliğinde girdiler salona............Sonra kısa bir mevlüt okundu... Nişanın devamında da yine hep ilahiler çaldı......Arada hocaların sohbetleri de oldu tabi........
Hiç kimse sıkılmadı.......RUya gibiydi......Allahım herkeze böyle güzel cemiyetler nasip etsin.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt