Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Duaya ihtiyacim var (1 Kullanıcı)

Muhammed el Ömer

Kayıtlı Kullanıcı
Degerli arkadaşlarim nolursunuz benim sagligim için dua edin şu an duaya çok muhtacim

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hoş geldin tmm dua edelimde eğer masuru yoksa hastalığın nedir

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Allah ne sıkıntınız varsa acil şifalar versin inşaallah... Dilerim rahatsızlığınız günahlarınıza kefaret olur da cennete gitmekte kolaylıklar sağlar...

Allah'a emanet olun...

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum,

Kıymetli kardeşim her ne derdin sıkıntın varsa Hak Teala sana sıkıntılarını gidermek hususun da lutfetsin kolaylıklar göstersin dilerim,üzülme kendini hastalığının varlığı ile teselli et,bak bu kardeşin 10 yılı aşkın zamandır Behçet hastası hastalığımın ilk zamanları ölsem yaşamaktan daha iyidir diyordum çünkü çektiğim acıların ızdırabın sonu yok gibi idi,bir fiil 20 gün 20 gece hiç susmadan ağladığımı biliyorum çünkü ayak damarlarım tırmıkla çekiliyormuş gibi acılar içinde idim,kendimi öldürmeyi bile düşündüm,düşündüm ama Rabbim bana acıdı ihsan etti zamanla bu çektiğim şeylerin aslında sıkıntı değil bana bir mükafat olduğunu gösterdi öyleki bu hallerimize kavuşacağımı bilseydim taaaa o zamanlar iki hatta üç dört katı daha yani anlayacağın dayanabileceğimin son haddesine kadar acı çekmeye razı olurdum.
Gel sende marifet gözü ile bak ve deki ''Hak şerleri hayreyler,Zannetme ki gayreyler,Arif olan seyreyler;Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler...''

Kardeşim bize düşeni yaptık hak Tealanın emrine uyduk aynı yüce kelamında buyurdukları gibi sana ''Hakkı ve sabrı '' (Sure-i ASR ) tavsiye ettik.
Selam ve dualarımızla...

mavi-yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim derdine derman olsun inş..hayırlı şifalar bulmanı nasip etsin..

ozmo

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcınız olsun

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbım Şafi ismi Celili hürmetine size şifa versin kardeşim.

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM derdine derman,hastalığina şifa versin inşaallah kardeşim AMİN...

_YUSUF_

Yönetici
Allah'u teala yardımcın olsun inşaAllah
Selamün Aleyküm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt