Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dualarınızı bekliyorum (1 Kullanıcı)

esrefunnisa

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar ben de bu siteyi malesef geç farkedenlerdenim üniversite gelmeden önce dine pek önem vermezdim aslında ailemde dindar dı ama benim nefsime çk ağıır gelirdi üniversitede arkadaşlarım sayesinde o farkedemediğim güzelliği buldum şimdide gerçekten o yitik yılların pişmanlığını yaşıyorum eskiden elde edemediklerim için çk üzülürdüm ama şimdi inanıyorum ki rabbim beni benden daha çok düşünüyor ve gerçekten hayırlısını nasip ediyor şuan da elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama malum şeytan yakamı bırakmıyor çevreden etkilenmemeye çalışmak ta çk zor bu devirde sizden ricam lütfen banada dualarınızda yer verin bende rabbime layık bir kul olayım (şuan son sınıftayım sınavlarım içinde dua edebilirmisiniz)

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm kardeşim;

Allah celle celalüh cümlemize rızasına uygun kul olmak nasib etsin.
Hoş geldiniz.Üyeliğiniz hayırlı olsun inşaAllah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt