Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dualarınıza pek muhtaç kardeşiniz (1 Kullanıcı)

talebe1296

Kayıtlı Kullanıcı
allah rızası için tanışalım tanışmak sünnettir.. olurmu kardeşler...:a35: :T

meral78

Kayıtlı Kullanıcı
(Önce selam sonra kelam (hz.MUHAMMED).Hoşgeldiniz kardeşim hayırlara vesile olur inşallah.(Dua ibadettir)Dulalarının kabul olması dileğiyle............

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim
üyeliğin hayırlı ve daim olsun ,faydalı bilgiler paylaşmak ümidiyle..
selametle kalın...

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim aramıza hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

talebe1296

Kayıtlı Kullanıcı
gülsengül- leyla-1-meral kardeşlerime cevaben...

gülsengül- leyla-1-meral kardeşlerime cevaben...

selamınaleyküm.. Allah razı olsun.. Beni yalnız bırakmayıpta vakit ayırdınız. Cenabı Rabbül Alemin Yardımcınız olsun.. Bi konu vardı aslında. ben alevi kültürü ile büyüdüm. Ama cenabı Allah Ban doğru yoldan ibadet etme şansını verdi Elhamdülillah. Çok şükür müslümanlıkla şereflendim. Size çok teşekkür ederim kardeşlerim..

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
selamınaleyküm.. Allah razı olsun.. Beni yalnız bırakmayıpta vakit ayırdınız. Cenabı Rabbül Alemin Yardımcınız olsun.. Bi konu vardı aslında. ben alevi kültürü ile büyüdüm. Ama cenabı Allah Ban doğru yoldan ibadet etme şansını verdi Elhamdülillah. Çok şükür müslümanlıkla şereflendim. Size çok teşekkür ederim kardeşlerim..
Aleyküm selam kardeşim .
hayırlı olsun ALLAH (C.C.)daim eder inşaallah.
Selametle kalınız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt