Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Duaları kabul olmayanlar buraya.... (1 Kullanıcı)

hayal_8100

Kayıtlı Kullanıcı
Nezaman gökyüzüne bir nefes,bir dua gönderdin de,ardınca ona benzer bir iyilik gelmedi?Dikkat etsen,her an uyanık olsan,yaptığın işin cevabını görürsün...işaret dilini iyi bilen kişiye açık söz söylemeye ihtiyaç var mı?doğru ve özden ağlayış canlara dokunur;feleği ve arşı bile ağlatır.gönülde yurt tutan her hayal,mahşer gününde bir surete bürünür.

nice ihlas sahibi vardır ki ağlar,sızlar,dua eder.isteyişindeki içtenlik dumanı da göklere yükselir.bunu üzerine melekler allah'a sızlanmaya başlar.EY HER DUAYI KABUL EDEN,EY SIĞINILAN ALLAH.MÜMİN KULUN YALVARIP DURUYOR;ONUN SENDEN BAŞKA BİR DAYANAĞI YOK.SEN YABANCILARA BİLE İHSANDA BULUNURSUN.HER İŞTAH SAHİBİ DİLEĞİNİ SENDEN DİLER.
ALLAH BUYURUR Kİ;BU ONU HORLAYIP AŞAĞILAMAK İÇİN DEĞİL;ONA İSTEĞİNİ GEÇ VERMEM ONUN FAYDASINADIR.İHTİYACI ONU GAFLETTEN UYANDIRDI;BANA ÇEVİRDİ.SAÇINDAN TUTTU,ÇEKE ÇEKE BENİM TARAFIMA GETİRDİ.DİLEĞİNİ HEMEN VERİRSEM YİNE DÖNER;O DÜNYEVİ OYUNCAĞA KAPILIR,GAFLETE BOĞULUR GİDER.GERÇİ EY SIĞINILAN VE DÜŞKÜNLERE YARDIM EDEN ALLAH DİYE GÖNLÜ KIRIK,PERİŞAN BİR HALDE AĞLAYIP SIZLANIYOR;AMABIRAK AĞLAYIP SIZLANSIN.BANA ONUN SESİ HOŞ GELİYOR.ONUN EY RABBİM DEMESİNDEN VE TEK TEK SIRLARINI SÖYLEMESİNDEN HOŞNUT OLUYORUM.YALVARARAK BAŞINDAN GEÇENLERİ ANLATARAK BANA ÇEŞİTLİ DİL DÖKÜYOR.

DUDU KUŞLARIYLA BÜLBÜLLERİ SESLERİNİN GÜZELLİĞİ YÜZÜNDEN KAFESE KOYARLAR.FAKAT KUZGUNLARLA BAYKUŞLARI HİÇ KAFESE KOYARLARMI?BÖYLE BİRŞEY HİÇ İŞİTİLMEMİŞTİR.
GÜZELLİĞİ SEVEN BİR EKMEKÇİNİN YANINA İKİ KİŞİ GELSE;BİRTANESİ İHTİYAR BİR TANESİDE YAKIŞIKLI VE GENÇ OLSA..İKİSİDE EKMEK İSTESELER,EKMEKÇİ HEMEN Bİ SOMUN KAPIP İHTİYAR OLANA VERİP GÖNDERİR.ÖBÜR BOYU POSU GÜZEL OLANA HEMEN EKMEK VERİR Mİ?ONU GECİKTİRİR..
DER Kİ;BİRAZCIK BEKLE HELE.EVDE TAZE EKMEK PİŞİRİYORLAR.O SICAK EKMEK BİR SÜRE SONRA GELSE BİLE'HELE OTUR HELVADA GELECEK ŞİMDİ'DER.İŞTE MÜMİNLERİN MURATLARINA HEMENCECİK ERİŞEMEMELERİ İYİCE BİLKİ BU YÜZDENDİR....

SEVEN SEVDİĞİNDEN UZAK DURMAK İSTER Mİ?

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
çok güzel bir paylaşımdı.rabbım razı olsun .selametle kalın.

hayal_8100

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sizden de razı olsun kardeşim.okuduğun için teşekkür ederim

hayal_8100

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun huzurpınarı kardeşim..

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun zeynebimiz

hayal_8100

Kayıtlı Kullanıcı
allah sendende razı olsun canım kardeşim....

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ecmain olsun kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt