Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dualarda buluşalım (1 Kullanıcı)

atris

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba din kardeşlerım uzun zamandır sıteyı takıp edıyordum katılmak yenı nasıp oldu arkadslar muslumanın muslumana ettıgı dua kabul olurmus sızden basımdakı bela ıcın yardım ıstıyorum yada beladan kurtulmam ıcın edecegım tesırlı duaları bana yollyabılırmısınız şımdıden allh razı olsun

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşim hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun..
Rabbim yardımcınız olsun inşaallah derdiniz ve sıkıntınız her neyse kısa zamanda kurtulmanız dileğiyle...
size bir kaç tavsiyede buluna bilirim;
çokça salavatı şerife ve kelimeyi tevhid okuyunuz, namaz kılınız bol bol Allaha dua ediniz devam ettiğiniz sürece faydasını göreceksiniz...
selam ve dua ile kalın...

atris

Kayıtlı Kullanıcı
..........

..........

aleyküm selam kardesım oncelıkle duan ıcın saol ınan bu dertten kurtulmak ıcın cok dua okuyorum tam bıttı derken tekrar cıkıyo ınan ınancımı yıtırmekten korkuyorum allh yardımcım olsun

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
sakın haa asla kardeşim inancını kaybetme o zaman elinde birşeyin kalmaz...derdi veren Rabbim mutlaka dermanını da verecektir..belkide başımıza gelenler günahlarımıza kefaret olur ve mutlaka ondada bir hayır vardır bizim farkında olmadığımız böyle düşün ..Allaha emanet ol ..Rabbim yardımcun olsun...

Eftalyasun

Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah dualarla ve dualarımızla sıkıntılarınızdan kurtulursunuz

YARALI KAPL

Kayıtlı Kullanıcı
allah yar ve yardımcın olsun kardeşim la havle çek 99 derde devadır.rabbim çok büyük inancını kaybetme
selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt