Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua (1 Kullanıcı)

aşure

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH tektır ondan başka ilah yoktur mulk onundur butun hamdlar ona aittir o herşeye güç yetirir..BEN OYLE BİR ALLAH A SIĞINIRIMKI ONDAN BAŞKA İLAH YOKTUR BEN ONDAN BAĞIŞLAMA DİLERİM O HEP VAR OLANDIR.HERŞEYİ GÜCÜYLE YERINE GETIRENDIR.BENIM BUTUN TOVBELERİM ONADIR
TÜM MUMINLERİN MIRAC KANDILI MUBAREK OLSUN...BU GECEYI HAKKIYLA VERMEK ÜMİDİYLE....:H

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Allah bütün hayırlı dualarını kabul etsin... Bu gece hürmetine hepimizin günahlarımızı affetsin ve bizlere hayırlı bir ömür ile hayırlı bir ölüm nasip etsin inşaallah...

Allah'a emanet ol...

gullere-vurgun

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun..bu gece gerçekten çok önemliydi...gözümüzün nuru miracta bize hediye verilmiş bundan güzel bir gece olabilir mi ki?Rabbimize sonsuz şükürlerimizi sunmalıyız...gerçekten çok güzel ve bereketli bi gece olmalıydı...ben Rabbime şükür çok güzel bir gece geçirdim...geçirdiğimiz bu gecenin her gün ,her saat içinize feyz olarak yansıyabilmesi dileğiyle tüm müslüman kardeşlerimin mirac kandilinin mübarek olmasını,miraç kandili geçse bile her gün miraç gecesiymiş gibi,sanki asırlar öncesindeymişiz gibi iştahla namaz kılmayı bizlere bu aciz,günahkar kullara nasip et Rabbim... (amin)

DOĞRU YOL

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın aşure

İslamiyet ailesine hoş geldiniz....güzel paylaşımlarınızı, yorumlarınızı bekliyoruz....

Şükürler olsun Allah her konu da kullarına yeter.....

aşure

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbulduk allah razı olsun sağolasın...uzun zamandan berı sıteye uyeyım vakıt buldukca giriyorum.benı huzura kavuşturuyo bu site bılmedıklerım merak ettıklerım kısacası herşey rabbım herkesten razı olsun....

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam
subhanallahi ve bi hamdihi

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna ve aleyküm selam hoşgeldin kardeşim:

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
seninde kandilin mübaret ve hayırlı olsun kardeşim A.E.O.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt