Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua (1 Kullanıcı)

cahidem

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Rabbim
Ey Rabbim, Sözlerin en güzeli hiç şüphesiz Sana aittir.Bizim söylediklerimiz, söyleyeceklerimiz,söyleyemediklerimiz, söylemek istediklerimiz,içimizde sakladıklarımız, suskun bıraktıklarımız, terk ettiklerimiz, unuttuklarımız, fısıldadıklarımız,hepsi, sözlerin hepsi, ancak Sana yöneldiği için güzeldir.Şüphesiz duayı dilimize veren Sensin...Dilimizi, duaya çeviren Sensin.Sözlerin en güzeli Sana aittir.Ve sözlerin en güzeli Sana hitap etmekledir.Ey Rabbim,Bana yakınlığını tattırdığın için,Tüm ayıplarımı örttüğün için,Tüm kusurlarımı bağışladığın için,Umuduma katık ettiğim tüm hayallerim için,En sevgilini, bana elçi gönderdiğin için,Ey Sevgili beni aşkına muhatap ettiğin için,Sonsuz hamd Sana,Sonsuz minnettarlık Sana,Sonsuz şükür Sana,Sonsuz teşekkür Sana...Ben acizim, dayanağım Sensin.Fakirim ben, sığınağım Sensin,Dilsizim, sözüm Sensin,Ey Rabbim, sözlerin en güzeli sana aittir.Ve sözlerin en güzeli Sana hitap etmekledir.Bu kırık dökük sözlerimi, bu perişan hitabımı Sen kabul eyle,Sen güzelleştir dualarımı...Ey Rabbim, yoktum ben, Sen var ettin,Unutulmuştum ki Sen sevdin, sevdiğin için var ettin.Öyleyse Ey Rabbim!Varlığımı aşkına armağan eyle..Yak beni aşkının ateşinleAl beni bu dünyadan,Bu varlığımı ebedi baharına toprak eyle.Ey Rabbim,Bütün güzel sözler sana söylemekle güzeldir.Kırık dökükte olsa kabul eyle sözlerimi...Yıkık dökükte olsa, kabul eyle dualarımı...Suskunluğumu, dilsizliğimi en güzel dua eyle.Bizim söylediklerimiz,söyleyeceklerimiz,söyleyemediklerimiz, söylemek istediklerimiz,içimizde sakladıklarımız,suskun bıraktıklarımız... HER HALİMİ SANA DUA EYLE ALLAHIM

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
Yıkık dökükte olsa, kabul eyle dualarımı...Suskunluğumu, dilsizliğimi en güzel dua eyle.Bizim söylediklerimiz,söyleyeceklerimiz,söyleyemedikleri miz, söylemek istediklerimiz,içimizde sakladıklarımız,suskun bıraktıklarımız... HER HALİMİ SANA DUA EYLE ALLAHIM

emeğine sağlık..
ALLAH RAZI OLSUN KARDESIM...

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
...Ey Rabbim, yoktum ben, Sen var ettin,Unutulmuştum ki Sen sevdin, sevdiğin için var ettin.Öyleyse Ey Rabbim!Varlığımı aşkına armağan eyle..Yak beni aşkının ateşinleAl beni bu dünyadan,Bu varlığımı ebedi baharına toprak eyle.Ey Rabbim,Bütün güzel sözler sana söylemekle güzeldir.Kırık dökükte olsa kabul eyle sözlerimi...

selamün aleyküm kardeşim
emeğine sağlık, Rabbim dualarımızı en hayırlı bir şekilde kabul etsin inşaallah
AMİN...
SELAMETLE...

vatankız

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm emeginize ve yüreginize saglık amin cahidem amin selam ve dua ilee...:))

relvin

Kayıtlı Kullanıcı
Amin.Amin.Amin.x100000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Allah(c.c.) razi olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt