Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dua sadece duadır herşeyi yoluna koyan... (2 Kullanıcı)

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı
çok özürdileyerek bi yardım isteyeceğim sizden öncelikle selam aleyküm,arkadaşlar biliyorum çok yoğunsunuz ama cidden sizden başka kimsem yok dualarınızla yardım istiyorum eski nişanlım yeniden beni arıyo ama ben cesaret edip tlf ları açmıyorum çünkü hayırlımı değilmi bilmiyorum evet bırakıp gitmişti ama ben hep hayırlı ise geri gelsin diye dua ettim korkuyorum şimdi lütfen saçma görmeyin bu konuyu çok önemli benim için sadece hayırlı ise islam üzere evlenip yuva kurulacaksa dua edermisiniz bana rica etsem..allah razı olsun sizlerden duanıza ihtiyacım var gerçekten...:(

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
S.a inşallah
Hayırlıysa geri gelsin diye dua etmişsiniz..
Bu geri dönüşte vardır bir hikmet. İslami daireler içinde hasbihal edebilirsiniz eski nişanlınızla.
uygun görürseniz kırgınlıklarınızı giderip yeniden bir yola başlayabilirsiniz.
Rabbim inşallah dogru kararlar ışıgında yönlendirir sizi. Çok ince bir konu çünkü bu mevzu..
Allah yar ve yardımcınız olsun.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim...... Hakkinda hayirli ise rabbim hayirli bir yuva kurmani nasip etsin, eğer hayirsizsa rabbim hayirlara çevirsin.... Inşallah senin hakkinda iyi olur.... Dua edeceğim

YaVekil

Kayıtlı Kullanıcı
Bu dönüşün bir hikmeti olmalı, hayırlısı olsun; Yüce Rabbim hayırlara vesile kılsın inşallah. Amin.

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı
S.a inşallah
Hayırlıysa geri gelsin diye dua etmişsiniz..
Bu geri dönüşte vardır bir hikmet. İslami daireler içinde hasbihal edebilirsiniz eski nişanlınızla.
uygun görürseniz kırgınlıklarınızı giderip yeniden bir yola başlayabilirsiniz.
Rabbim inşallah dogru kararlar ışıgında yönlendirir sizi. Çok ince bir konu çünkü bu mevzu..
Allah yar ve yardımcınız olsun.

allah razı olsun sağolun

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
hakkında hayırlısı olsun kardeşim, RAbbim gönlüne hayırlı olanın hissini versin seni hakka ulaştırsın inşaallah..
selam ve dua ile..:a03:

_ahraz_

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim Allah gönlüne göre versin.Hayırlıysa olur inşallah.Duan kabul olmuş olabilir.Rabbim kalbinin güzelliğine göre versin...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt