Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DUA İSTİYORUM KARDEŞLERİMMM (1 Kullanıcı)

gelincik_yar

Kayıtlı Kullanıcı
HEPİNİZE HAYIRLI RAMAZANLAR; KARDEŞLERİM BU MÜBAREK AY DA BANA DUA ETMENİZİ İSTİYORUM.ÇOK SIKINTIM VAR.KAFAM ÇOK KARIŞIK NASIL DÜŞÜNECEĞİMİ VE NE ŞEKİLDE KARAR VEREBİLECEĞİMİ BİLMİYORUM.SİZİN DULARINIZI BEKLİYORUM:(

FUNDA_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DUA İSTİYORUM KARDEŞLERİMMM

rabim yardımcı olsun kardeşim insallah kısa zaman içinde sıkıntılarından kurtulur ve feraha çıkarsın

eren emin

Kayıtlı Kullanıcı

Yüce Rabbim hakkında hayırlı olanı nasibetsin ve hayırlı olan kararı vermeni nasibeylesin,YÜCE RABBİM MERHAMETİNİ VE RAHMATİNİ SENİN VE İHTİYACI OLAN HERKESİN ÜZERİNDEN EKSİK ETMESİN İNŞALLAH.A.E.O.

tevbekar

Kayıtlı Kullanıcı

Allah yardımcın olsun kardeşim... inşallah hakkında hayırlı olanı sana en kısa zamada verirki sende sıkıntılarından kurtulursun...

bende senin durumundayım kardeşim sıkıntının en derin olduğunu hissettiğin an dualarını eksik etme ve lütfen benim adımada dualarında yer ver... ben senin adını eksik etmeyeceğim... Allahım dualarımızı kabul sıkıntılarımızı def eylesin... (AMİN)

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

DERDİNİ VEREN ALLAH DERMANINIDA VERİR MERAK ETMEYİN . ALLAH İNŞALLAH HUZURA KAVUŞTURMAYI NAİP EYLER.

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

Allah yardımcın olsun Rabbim dilerim fikirlerine kararlarına yardım eder en iyi yol gösterici ODUR

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim gönlünüze göre versin kardeşim. Sizlerde bizler için dua ederseniz sevindirirsiniz bizleri.
Dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt