Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DUA ILACTIR:DUA EDELIM (1 Kullanıcı)

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı
Ey varligina son olmayan yüce yaratanim! Ey bütün noksanliklardan uzak ve münezzeh olan rabbim!

Ey yoktan var eden, ey koruyan, gözeten, riziklandiran ve bizim hakkimizda istedigin takdir edebilecek olan ulu Allahim!
Verdigin nimetler icin, varligim icin, Islâm dininden oldugum icin, sagligim icin, bana ihsan etmis oldugun sayamayacak kadar cok nimet icin sana sayisiz hamdolsun.

Adi güzel, kendi güzel Resûlü'ne salât-ü selam olsun. Rabbim, beni razi olduklarinin arasina kat. Bana hayir kapilari ac, dilimi cöz, gönlümü genislet, bana ümmetinin hayirlilarina verdigin nimetlerden ver.

Girdigim yere hayirla girmek, ciktigim yerden hayirla cikmak nasip et. Sasirtma, düsürtme, yaniltma ya Allah!

Beni elinden, dilinden hic kimsenin zarar görmedigi kullarindan eyle. Öldükten sonra arkasinda bir sürü ser birakanlardan etme beni. Beni hayirla anilanlardan, senin hosnut oldugun bahtiyarlardan eyle. Isledigim günahlari affet, cünkü ben kulunum senin.

Ben hatalarimdan dolayi senden af dileyebilirim ancak. Beni nefsimle bas basa birakma.

Ben kendimi korumaya güc yetiremem Allahim, beni sen koru, sen gözet, yasamimi ve ölümü benim icin hayirli kil. Ölümü bana kolaylastir. Kabrimi aydinlat yüce Allahim.

Bana hayir islemek icin, kullarina iyilik yapmak icin, bana daha cok ibadet ve taatte bulunmak icin firsat ver. Sana siginirim rizan olmayan her seyden. Süphesiz sen her seyin en dogrusunu bilirsin (AMIN).

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DUA ILACTIR:DUA EDELIM

amin amin .. allah razı olsun....selametle...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm;

Allah razı olsun maşAllah çok güzel bir dua bütün içtenlikle Amin Amin Amin diyorum::.. Allah'a emanet olun selam ve dua ile

avdan

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN SAĞOLASIN KARDEŞİM RABBİM NURUNU ARTTIRSINB)

konak

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN Rabbim sizden razı olsun.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Yâ rabbi! Sen benim rabbimsin, ben ise senin kulunum. Sen herşeyi Yaratıcısın, ben ise yaratılanım. Sen rızık verensin, ben ise rızık alanım. Sen mülkün sahibisin, ben ise kölenim. Sen kuvvet sahibisin, ben ise âciz ve zelîlim. sen zenginsin, ben ise sana muhtacım. Sen ezelî dirisin, ben ise ölüme mahkûmum, sen bakisin, ben ise fânîyim. sen kerem sahibisin, ben ise kötülenmeye lâyığım. Sen iyilik yapansın, ben ise kötülük işleyenim. Sen affedicisin, ben ise günahkârım. Sen büyüksün, ben ise hakirim. Sen kuvvet sahibisin, ben ise zaîfim. sen verensin, ben ise isteyenim. Sen emniyet verensin, ben ise korkanım, Sen cömertsin, ben ise dua edenim. Ey merhametlilerin en merhametlisi! Rahmetinle benim günahlarımı affet. Suçlarımı bağışla.Amin. B)B)B)

TUGBİS KİMİ ZAMAN OKUYAMIYORUZ MESELA BEN BİRKAÇ GÜNDÜR ÇOK YOĞUNDUM GİREMEDİM DUAN GÜZELDİ BENDE BİRTANE EKLEMEK İSTEDİM SELAM VE DUA İLE B)B)B)

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı

Senin duanda cok güzel cok tesekkur ederim bizimle paylastigin icin. Allah razi olsun senden bende birkac gundur girmediydim girince de guzel seyler paylasmak istedim. Bu aralar cok dua paylasmak icimden geliyor genelde. Dua etmek guzeldir.

Dualarda bulusmak uzere....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt