Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua arkadaşlığı (1 Kullanıcı)

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
Dualarda isimle dua etmeyi adet edelimmi.bugünden başlıyalım ne dersiniz.listenizin uzun olması dileğiyle..

muberra

Kayıtlı Kullanıcı
Ben tam anlayamadım açıklarmısınız kardeşim

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
S.a müberra kardeşim.dua arkadaşlığı şöyle:her yazan değişik bir dua yazacak .ayrıca dualarda onun isminede dua edecek.güzel olmazmı sizcede.aeo çok memnun oldum ilginize

muberra

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım Hamd sadece Sana mahsuutur. Bizi şükründe ayırma,
Kalbimizden dünya sevgisini çıkar,Senin sevgini yerleştir,
Sen neyi seviyorsan neysen razı ise bize onu yapmayı nasip et. Amin.
Gncagül kardeşim Allah sizden de razı olsun.

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
Yarab kusurumuzu affet .bizi kendine kul kabul et .emanetini kabz etmek zamanına kadar bizi emanetinden emi kıl .amiinnnnn müberra kardeşimi dualarıma dahil ettim kendim için istediklerimi önce tüm müslümanlara ver sonra da bu kardeşime bahşet aminn

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
Amin ecmain olsun.tüm kardeşlerimiz bu dua arkadaşlığına davetlidir.katılan katılmayan okuyan okumayan yazan yazmıyan tüm din kardeşlerimden mevlam razı olsun amin

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım görünür görünmez kazalardan belalardan güç yetmez akla hayale gelmez bela ve musibetlerden sana sığınırım amin.lütfen bildiğiniz ve içinizden gelen tüm duaları yazın allah rızası için

sofikız

Kayıtlı Kullanıcı
Yarabbi bizlere yardım atmiceksen hakkımızda hayırlı olanı nasip et amin....

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu duayı tam anlamadım bizleri bizden daha iyi bilen biri nasılolurda bizlere yardımcı olmaz.özür dilerim sofim ama burda bi yanlışlık olmalı .hakkını helal et.yanlış anladıysam.......bizim iyi bildiğimiz sonradan lehimize olduğuyla ispatlanır,bizim kötü dedimiz şey öyle güzel nükseder ki sonra sonra.EY YÜCELER YÜCESİ BİZE GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ TÜM GÜZELLİKLERİ HER İKİ DÜNYADADA SEVGİLİ KARDEŞLERİM ŞU AN TANIŞTIĞIM MÜBERRA VE SOFİME NASİP EYLE......GÖZLERİMİZİ AÇ KALP GÖZÜYLE ÖDÜLLENDİR...AMİNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm değerli arkadaşlarım .ve arkadaşlarımdan da müberra ve sofi kız nasılsınız umarım iyisinizdir mevlam rüzgarı istediğiniz yönden estirsin inşaallah.Akla gelen her dua ya amin .Yüce Yaradana emanet olun.Mevlam hem yar hem yardımcınız olsun.Hayırlı olan hayatınızda olsun hayırsız olan yolunuzu bilemesin bulamasın.AMİN

SENSİZ OLMAZ

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar... ben aranıza yeni katıldım.. beni de dua kardeşliğine kabul edin lütfen..ben 29/03/2009 tarihinde annemi kaybettim...bügün tam 39 gün oldu anam dan ayrılalı... rabbim sizlere böyle derin acılar tattırmasın...

KüBrA1988

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar kari$mi$ gibi olmasin ama bu güzel dua zinciri icin yeni bir konu acsaniz nasil olur ??
cünkü burasi tani$ma Kö$esi

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
Kübra kardeşim daha güzel ya tanışırken dua edecez bundan güzel şey varmı.kübra kardeşim dualarımızdasın artık ismen.ve resmen.şaka. Sensiz olmaz kardeşim başın sağolsun sende dualarımızdasın ayrıcada annene bi yasin okuyacam mevlam kabul etsin inşallah.

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
Müberra ve sofi kız unutmadım sizi allaha emanet olun dua edelim lütfen birbirimize

tugba_38

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar benim 30ve 31 mayıs sınavım var ve hayat mayat meselesii lütfenn dua edinn lütfenn bide bende ders çalışma isteğii hiçç yok bi halsizlikk bi yorgunlukkk bi türlüü oturamıyorum dersinn başına dualarınızlaa bi nevzee çalışırım inşallah.dualarınızı bekliyorum

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
Tuğba kardeşim dualarımızdasın.ama biz dua edecez gayreti sen gösterecen.aslında çok basit siz kendinize ne kadar çok yapamıyom derseniz o kadar çok isteksizlik olacak.ben bu işi bu sınavı mevlamın izniyle yapacağım deyin bakın nasıl yapabiliyosunuz.şeytanın vesveseleri onlar.ancak ben sizin yapacağınıza başaracağınıza eminim.lütfen kararlı olun ve başaracağım deyin.ayrıca zahmet olmassa notunuzu bizede bildirirmisin merak edecem bak.mevlam yar ve yardımcın olsun tuğba başaracaksıın.aeo

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt