Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dostum (1 Kullanıcı)

şevval k

Kayıtlı Kullanıcı
Zor günlerinde herkes hayatina devam ederken omuzunda ağlayabileceğin birini ararsan... Sikintilarini anlattiğinda kendi dertlerini anlatma telaşina düşmüş birini görmek istemezsen... En zor aninda bile tebessümü sana hediye eden birini ararsan... Buradayim burada olacağim,dostum. Sirlarini paylaşmaya korkmaktan biktiğinda sevinçlerini senin kadar derinden hissedebilicek biriyse beklediğin... Her an neşe dolu,içten bir sesse aradiğin... Buradayim burada olacağim,dostum. Bir gün görmediğinde özleyen, hayallerini paylaşan, kaygilarini gidermeye çalişan birini bekliyorsan... Sana saygi duyan, ve seni her şeyinle kabul ettim diyen birini bulmak istiyorsan... Senin aynan ben olayim,diyorsan... Buradayim burada olacağim,dostum

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
hadi bakalım inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt