Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dostluklar Vardir (1 Kullanıcı)

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
78sa9.gif
78sa9.gif
78sa9.gif
78sa9.gif

Yüzyüze dostluklar vardır;

Güneşle ayçiçeğinin dostluğu, böyle bir dostluktur mesela. Ayçiçeği sabahtan akşama kadar hiç ayıramaz yüzünü güneşten...

Uzak dostluklar vardır;

Denizlerin ortasındaki bir adayla, dağların arasındaki bir göl, birbirlerinin uzak dostlarıdır. Dostluklarını gündüz kuşlarla, gece yıldızlarla iletirler birbirlerine...

Sessiz dostluklar vardır;

Dilsiz bir adamla, duymayan bir başka adamın elleri arasında sessiz bir dostluk oluşur.Herşeyden konuşur sessizce bu eller...

Zorunlu dostluklar vardır;

Pazar ile Pazartesinin dostluğu gibi. Pazar ağır bir gündür, Pazartesi hızlı
bir gün... Ayak uyduramazlar birbirlerine. Ama dost olmak, yanyana durmak zorundadırlar...

Uzun dostluklar vardır;

İkindi güneşinin altında uzayan gölgeler birbirlerine kavuşurlar ve uzun boylu bir dostluk oluşur aralarında...

Günün birinde ölen dostluklar vardır;

Bir bahçe içindeki ahşap ev ile yanıbaşında duran ceviz ağacının dostluğu
gibi..Bir gün kocaman elli adamlar ve kocaman gövdeli makineler o bahçeye
girip de, bir süre sonra evin ve ceviz ağacının yerinde asık suratlı binalar
yükseldiği zaman ölen dostluklar...

Vakitsiz dostluklar vardır;

Bir peçete, bir kağıt mendil vakitsizce dostu oluverir gözlerimizin... Ya da ayrılırken verilen bir dal karanfil ellerimize o anda gelen dostluktur...

Bakımsız dostluklar vardır bir de...

Zaten var, zaten dostuz deyip yıllarca bir telefonun, bir kaç cümlelik mektubun bile çok görüldüğü dostluklar...

HİÇ BİR DOSTLUĞUN BAKIMSIZ KALMAMASI DİLEĞİYLE...

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Sivotok Kardeşim Paylaşim Yine çok Güzel.allah Razi Olsun Daha öncedende Dostluk Msjlari Diye Forum Açmiştiniz Oraya Yazmiştim Hani Küs Olduğum Beni çok Kirmiş çok Sevdiğim Birini Hatirlamiştim .işte Biz O Kişiyle Bariştik O Hatasini Anlamiş Aradi Sali Günü özür Diledi çok Sevindim

Hiç Bir Dostluğun Bakimsiz Kalmamasi Dileğiyle

Allaha Emanet Olunuz Selametle

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Selamün Aleyküm Sivotok Kardeşim Paylaşim Yine çok Güzel.allah Razi Olsun Daha öncedende Dostluk Msjlari Diye Forum Açmiştiniz Oraya Yazmiştim Hani Küs Olduğum Beni çok Kirmiş çok Sevdiğim Birini Hatirlamiştim .işte Biz O Kişiyle Bariştik O Hatasini Anlamiş Aradi Sali Günü özür Diledi çok Sevindim

Hiç Bir Dostluğun Bakimsiz Kalmamasi Dileğiyle

Allaha Emanet Olunuz Selametle
Aleyküm selam sayın isranurr kardeşim.
Barışmanıza inanın çok sevindim. Allah dostluğunuzu baki eylesin inşallah.
Dostlarınızın kıymetini iyi bilin. Ne sizi dostlarınız, nede siz dostlarınızı kaybetmeyin.
İnşallah bizede dost olursunuz efendim
Saygılarımla

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt