Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dostlarım yine size ihtiyacım var :( (2 Kullanıcı)

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleykum
ben daha öncede yazmıştım bu bölüme allah razı olsun inşaallah bi çok kardeşim bana yol gösterdi yoluma ışık oldu.rabbimde onların yoluna ışık olsun.amin
bi sıkıntım daha var.lütfen kusuruma bakmayın.çevremde din bilgisi iyi olan dostlarım yok. o yüzden sizden yardımlarınızı istiyorum

namaza başlayalı 1 ay falan oldu.ben evelsi gün yatsı namazını biraz sonra kılarım diye erteledim.Birde baktım ki sabah olmuş.çok üzüldüm hemen 2 rekat namaz kılıp tövbe ettim.rabbim ben beni affet.namazlarımı bırakmıyacağım diye söz verdim.tövbe ettim.ama dün akşam da yatsı namazım kaldı.çok üzülüyorum vicdan azabı çekiyorum.ne yapıcam ben şimdi.çok mutsuzum.huzursuzum.rabbime söz verdim sözümde bile duramadım.
söyleyin dostlar ne yapıcam ben şimdi.yaradan bana bunca güzellikleri vermişken elhamdülillah.ben günahkar kul verdiğim sözü bile tutamayıp yine yatsı namazımı kazaya bıraktım.
allah aşkı için yardımcı olun.ne yapmam lazım.tamam kapanamadım, tamam tam anlamıyla dini vazifelerimi yerine getirmiyorum ama rabbime verdiğim sözü tutamadım.içim yanıyor.üzgünüm.ne olur bana birkez daha ışık olun.allah razı olsun.hakkınızı helal edin. :(

allahım beni affet
allahım beni affet
allahım beni affet

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşım, Allah Sizi bağışlasın-Amin!

Kurani Kerimde 114 surenin Bismillahir Rahmanir Rahim olarak başlanması tövbe kapısının ne kadar geniş olmasını gösterir. Bir daha hiç bir zaman geçirmeyeceğiniz üzerine yine tövbe edin. Allah`a (c.c) Sizi, bizi, herkesi bağışlaması için yalvarıyorum.

(bu arada hoşgeldiniz)

Sevgi ve saygılarımla
Aysel!

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Biz (kendi yerime cvb veriyorum) hakkımızı helal ettik (yoktu ama) helali hoş olsun (Siz de helal edin)

Allah tüm Müslümanları bağışlasın-Amin!

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun.ben rabbime tam anlamıyla kulluk yapamıyorum biliyorum ama rabbim e öyle yakınım öyle yakınım ki adını anarken bile içim titiriyor.o yüzden verdiğim sözü tutamamanın azabını yaşıyorum
allah razı olsun sizden.hepimizin yanında olsun inşaallah amin

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Sizden de her iki dünyada razı olsun-Amin!

Gündelik Kuran ve zikrler Size iyi gelir.

Hem Allahdan (c.c) korkmak gibi güzel şey var mı yaa? İnşaALLAH Ahiret günü bunun için mükafatlandırılmışlardan olursunuz!

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
güzel kardeşim aysel.hem çok seviyorum rabbimi.hem de öylesine çok öylesine çok korkuyorum ki.niye böyle oluyorum ben .bana fikir verebilirmisin? biliyormusun çok şükür ailevi durumun yerinde ve güzel.aile arası huzursuzluğumuz yok elhamdülillah.bazen korkuyorum bu güzelliklerimin elimden alacağına.rabbim bizi sıkıntılardan muhafaza eylesin..
aysel kardeşim allah razı olsun.bütün hayırlı duaların dileklerin kabul olsun inşaallah.dua dostum.
selametle..

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Dualarım Sizlinle!

Siz belkide farkında değilsiniz ama bu çok güzel hiss. Allah niyyetinizi kabul eylesin ve o "korku" olarak da geçip gitsin!

Allah bizi islah eylesin-Amin!

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
İnşaAllah Rabbimiz de çok seviyordur bizleri!

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
inşaallah inşaallah aysel kardeşim.çok iyisin.
rabbim tüm müslüman kardeşlerimizi sıkıntılardan feraha çıkarsın inşaallah.
aysel kardeşim allah razı olsun gerçekten ışık oldun bana.hakkını helal et.
rabbim seni mücizeleri ile karşılasın inşaallah.amin

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Ayyyyyy canım benim olur mu öyle şey? Hakkım tabi ki helal Size! Siz de helal edin!

Allah Sizin de dualarınızı kabul eder inşaALLAH! Size sonsuz teşekkürler!

Allah (c.c) razı olsun!

omeyyy_34

Kayıtlı Kullanıcı
Durum sıkıntılı 2. kacırışın bu
Aman dıkkat

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
İslam barış dini. Hadi bir olalım!

Dualarda buluşalım!

omeyyy_34

Kayıtlı Kullanıcı
:) Korkma bıze anlattıgın gıbı bırebır yaradanada anlatırsan kı unutma O bırebır konusulmasını sever Insaallah affedıcektır.

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
İnşaALLAH! omeyyy_34`ün sözünde hakikat var!

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
ömey kardeşim vallahi korkutun beni.aysel kardeşim ile yazışmalardan sonra biraz rahatlamıştım.aysel kardeşime ve tüm kardeşlerime hakkım varsa helaldir.allah razı olsun..
zaten korkularım var.bide bunuda eklersem ben ne hale dönerim bi bilseniz.allah razı olsun
selametle...

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Yaaaaa neden korkuyorsunuz? Sadece iman! Sadece Tövhid! Sadece Kur`an! Sadece dua ve namaz!

Ahirete bunları aparacaz. Korkuyu değil. Tanıdığınız her kesden haklarını isteyin. Dua, yalvarış....

Korkmayın, Kardeşim. Müslümanlar kardeşdirler. Hep yanındayız Allahın (izni ile)!

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
aysel kardeşim rabbimin büyüklüğünü ve ne kadar da affedici ne kadarda bağışlayıcı olduğunu biliyor ve hissediyorum
benim korkum ona kulluk edemediğimden.
hem biliyorum hemde dosdoğru kulluk edemiyorum.endişelerim kaygılarım bundan.
rabbim bizleri affetsin inşaallah.
imanı güçlü kullardan eylesin.amin

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Anlıyorum. Biz kimiz ki yerli yerinde Allaha (c.c); Ona layık kulluk da edelim. Onun (c.c) Habibine selam olsun ki, bizi bu ümmetteniz. En büyük Kulluk Yapan (sav) çünkü!

Allahumme salli ala seyyidina Muhammed

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
aysel kardeşim doğru söylüyorsun da.......
şimdi ben tekrar tövbe etmeliyim diymi?
birhada yapmıyacağım diye.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt