Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dolmuş (1 Kullanıcı)

tavsan

Kayıtlı Kullanıcı
bir acelesi olduğunu ,onu görür görmez anlamıştım.sağanak halinde yağan yağmura aldırış bile etmiyor ve bükülmüş beline rağmen sağa sola koşuyordu.yanına sokularak ''hayrola teyzeciğim!'' dedim bir derdiniz mi var?? sıcak bir tebessümle ''buralara yabancıyım evladım!''dedi hastane tarafına giden bir araba arıyorum.biraz ''beklerseniz aynı dolmuşa binebiliriz dedim oraya geldiğimizde size haber veririm.''teşekkür ederek yanıma yaklaştı ve küçük bir çocuk gibi şemsiyenin altına girdi.nur yüzü yağmur damlalarından ıslanmış ve yanakları pembe pembe olmuştu.''torunlarımdan biri menenjit geçirdi diye devam ettiziyaret saati bitmeden dolaşmak istemiştim.saatime baktıktan sonra 20 dakikanız var dedim hastane yakın ama bu havada araba bulunmuyor.durağa herkesten önce geldiğimiz için dolmuşa da rahatça binebileceğimizi zannediyordum.ancak araba yanaştığında arkamızda duran kişilerin bir anda hücum ettiğini gördüm içeriye doluşan ve arkadaş oldukları belli olan adamlara ilk önce biz gelmiştik dedim sırayı bozmaya hakkınız var mı? ön koltukta oturan hak istiyorsan hakkariye gideceksin dedi hem orda haklardan KDVde alınmıyormuş.bu laf üzerine sinirlerim allak bullak olmuştu biraz sakinleşerekben biraz daha bekleyebilirim dedim ama şu yaşlı teyzenin hastaneye yetişmesi gerek şoför lafa karışıp teyzenin arabaya filan ihtiyacı yok dedi.okuyup üfledin mi oraya uçuverir kopan kahkahalarla birlikte araba uzaklaştıdaha sonraki dolmuş biraz geç geldi. arka koltuğayan yana oturduk.yaşlı kadın yapacağı ziyaretten ümitsiz görünmesine rağmen şikayet etmiyordu.üstelik yol çok kalabalıktı şoför vaziyeti anlamak için arabadan indi ve ileriye doğru yürüdü.biraz sonra dönerek ''kısmete bak yahu bizden önce kalkan dolmuşa kamyon çarpmış.şoför dahi beş kişiyi teyzenin gideceği hastaneye kaldırmışlar''dedi.şoför şaşkınlık içinde tekrarlıyordu koca bir kamyon gelip sana çarpsın hem de hakkariden gelen bir kamyon''

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt