Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Doğadaki kaktüs çiçekleri (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
~selamün aleyküm annem nerdesin hiç görünmüyorsun iymisin annem

cenabı mevlamın işi hiç bellimi olur bu dikenlerin arasında bu nadide çiçekler nasıl hayat buluyor RABBİMİN CC her işi bukadar akıl almaz ve mükemmel hamdolsun alemlerin RABBİ CC olan ALLAHA CC
ellerine sağlık annem selametle kal

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten çok güzel kaktüs çiçeği resimleri. bu kadar güzellerini görmemiştim...:)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
~selamün aleyküm annem nerdesin hiç görünmüyorsun iymisin annem

cenabı mevlamın işi hiç bellimi olur bu dikenlerin arasında bu nadide çiçekler nasıl hayat buluyor RABBİMİN CC her işi bukadar akıl almaz ve mükemmel hamdolsun alemlerin RABBİ CC olan ALLAHA CC
ellerine sağlık annem selametle kal

Aleykümselam bitanem :a27: iyiyim Allaha şükür bu sıralar pek giremiyorum bana sıra gelmiyor işlerden çocuklardan ne zaman fırsatım olursa günlerde çok kısa bir bakıyorum akşam olmuş

baksana şunların güzelliğine mevlam dikenler içinde ne güzellikler yaratmış işte insanlarda böyle hiç kimseyi hor görmemek lazım A.E.O

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam bitanem :a27: iyiyim Allaha şükür bu sıralar pek giremiyorum bana sıra gelmiyor işlerden çocuklardan ne zaman fırsatım olursa günlerde çok kısa bir bakıyorum akşam olmuş

baksana şunların güzelliğine mevlam dikenler içinde ne güzellikler yaratmış işte insanlarda böyle hiç kimseyi hor görmemek lazım A.E.O

öyle annem öyle hiç kimseyi kınayıp hor görmemeli biz günahkarız işte
annem RABBİM CC sevdiklerimizin acısını göstermesin varsın bütün gün onlara hizmet edelim
ALLAH CC senden razı olsun emeyine sağlık senin paylaşımların çok özel selametle kal

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt