Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dini nikah (1 Kullanıcı)

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
degerli kardeslerim burada bir arkadasimiz fransiz bir bayanla tanismis ve suanda birlikte yasiyorlar kadin musluman olmus ve bir de imam nikahi yapilmasini istiyorlar , nikahi da benim kiymami istiyorlar ben bu insanalara nikahlarini kiyarken ne anlatmami önerirsiniz birde metin halinde nikah nasil kyilir buraya yazabilrimisniz...
simdiden tesekkurler

Margos

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm. Öncelikle dini nikahın gerçekleşmesi için 2 kişinin onayı ve 2 kişinin de şahit olması yeterlidir. Bunun dışında dini nikah için bir dua bulunmaktadır bunu da internetten bulabilirsin. Bir de mehir olmak zorunda sünnettir mehrini aldım mehrini verdim dedikleri anda o da sağlanmış olacaktır. Allah'ın izniyle çok fazla endişelenmenize gerek yok nikahları olacaktır. Haberlerinizi bekliyor olacağım. Selam ve dua ile..

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam margos

tesekkur ediyorum katkiniz için bakalim hafta sonu nikahlarini kiymayi düsünüyoruz insaALLAH...

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm. Öncelikle dini nikahın gerçekleşmesi için 2 kişinin onayı ve 2 kişinin de şahit olması yeterlidir. Bunun dışında dini nikah için bir dua bulunmaktadır bunu da internetten bulabilirsin. Bir de mehir olmak zorunda sünnettir mehrini aldım mehrini verdim dedikleri anda o da sağlanmış olacaktır. Allah'ın izniyle çok fazla endişelenmenize gerek yok nikahları olacaktır. Haberlerinizi bekliyor olacağım. Selam ve dua ile..

ve aleykum selam
nikahlarini kiydik insaALLAH, musluman olan fransiz bayan sure ve dualari ögrenmeye baslamis ve birde örtünmüs ama maalesef turk olan kardesimiz dini bilgileri cok zayif, insaALLAH sirati mustakim üzere olan kullardan olur(uz)lar...
selametle

firdevs-i gam

Kayıtlı Kullanıcı
Tek dini nikah sakıncalı bu devirde. Kadıncağız helak olmasın. Resmi nikah yaptırmayacaklar mı?

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
resmi nikahlari varmi onu bilmiyorum biz görevimizi yaptik insaALLAH

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt