Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ders alınacak bir öykü (1 Kullanıcı)

hakan can

Kayıtlı Kullanıcı
DERS ALINACAK BİR ÖYKÜ

Ewan 22 yasina o sene basmisti, kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir genç adam olmanin asaletini tasiyordu. 10 gün sonra Kore'deki bir savasa katilmak üzere Ingiltere'den ayrilacakti, hiç birseyden korkmuyordu ama duygusalligi nedeniyle, ülkesinden ayrilma fikri zor geliyordu ona.
"Holly'den olumlu cevap geldi ve mektuplar ardi arkasina yazilmaya baslandi.
Her yeni mektupta birbirlerinden biraz daha etkileniyor, yüreklerini birbirlerine biraz daha açiyorlardi. 2 sene bu sekilde geçip gitti. Ewan ve Holly birbirlerine belki binlerce mektup yazmis, her mektuptan ayri tatlar almislardi.
Ewan'in ülkeye geri dönme zamani gelmisti, son mektubunda Holly'i görmek istedigini yazdi. "Ancak seni taniyabilmem için bana bir resmini gönder lütfen" diye ekledi. Holly bulusmayi kabul etti fakat resmi göndermedi. "Resmin ne önemi var ki? Bizi ilgilendiren kalplerimiz degil mi? Yakama kirmizi bir çiçek takacagim." dedi.
Günler birbirini kovaladi ve Ewan ülkeye döndü. Trenden indigi ilk anda gözleri Holly'i aradi. Bir müddet bakindi, sonra kalabaligin arasindan simdiye dek gördügü en güzel kadin belirdi. Uzunboylu, çok güzel vücutlu, uzun sari saçli, masmavi iri gözleri ve mavi elbisesiyle muhtesem bir kadindi. Kadina dogru bir adim atti, ama yakasinda hiç birsey yoktu. Kadin gözlerine bakti ve "Merhaba denizci, benimle gelmek ister misin?" diye sordu.
Tam o sirada güzel kadinin omuzunun üzerinden, yakasinda kirmizi çiçek olan kadini gördü. Kisa boylu, sisman sayilacak kiloda, gri kisa saçli, tozlu uzun pardisesü ve kalin bilekleriyle öylece duruyordu. Ewan saskindi, az önce hayatinda gördügü en güzel kadindan bir teklif almisti ancak karsisinda da yüregine asik oldugu kadin duruyordu. Kendini toparladi ve yanindan geçen dünyalar güzeli kadina aldirmadan ilerledi. Elinde Holly'le birbirlerini tanimalarini saglayan kitap vardi. Elini uzatti, "Merhaba Holly" dedi gözlerinin içi gülerek. "Pardon" dedi kadin."Ben Holly degilim. Az önce buradan geçen sari saçli mavi elbiseli bayan yakama bu çiçegi takti ve bunun hayatinin sinavi oldugunu söyledi. Sizi garin çikisindaki cafe'de bekliyo

hakan can

Kayıtlı Kullanıcı
ders alınacak bir öykü

ewan 22 yasina o sene basmisti, kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir genç adam olmanin asaletini tasiyordu. 10 gün sonra kore'deki bir savasa katilmak üzere ıngiltere'den ayrilacakti, hiç birseyden korkmuyordu ama duygusalligi nedeniyle, ülkesinden ayrilma fikri zor geliyordu ona.
"holly'den olumlu cevap geldi ve mektuplar ardi arkasina yazilmaya baslandi.
her yeni mektupta birbirlerinden biraz daha etkileniyor, yüreklerini birbirlerine biraz daha açiyorlardi. 2 sene bu sekilde geçip gitti. Ewan ve holly birbirlerine belki binlerce mektup yazmis, her mektuptan ayri tatlar almislardi.
ewan'in ülkeye geri dönme zamani gelmisti, son mektubunda holly'i görmek istedigini yazdi. "ancak seni taniyabilmem için bana bir resmini gönder lütfen" diye ekledi. Holly bulusmayi kabul etti fakat resmi göndermedi. "resmin ne önemi var ki? Bizi ilgilendiren kalplerimiz degil mi? Yakama kirmizi bir çiçek takacagim." dedi.
günler birbirini kovaladi ve ewan ülkeye döndü. Trenden indigi ilk anda gözleri holly'i aradi. Bir müddet bakindi, sonra kalabaligin arasindan simdiye dek gördügü en güzel kadin belirdi. Uzunboylu, çok güzel vücutlu, uzun sari saçli, masmavi iri gözleri ve mavi elbisesiyle muhtesem bir kadindi. Kadina dogru bir adim atti, ama yakasinda hiç birsey yoktu. Kadin gözlerine bakti ve "merhaba denizci, benimle gelmek ister misin?" diye sordu.
tam o sirada güzel kadinin omuzunun üzerinden, yakasinda kirmizi çiçek olan kadini gördü. Kisa boylu, sisman sayilacak kiloda, gri kisa saçli, tozlu uzun pardisesü ve kalin bilekleriyle öylece duruyordu. Ewan saskindi, az önce hayatinda gördügü en güzel kadindan bir teklif almisti ancak karsisinda da yüregine asik oldugu kadin duruyordu. Kendini toparladi ve yanindan geçen dünyalar güzeli kadina aldirmadan ilerledi. Elinde holly'le birbirlerini tanimalarini saglayan kitap vardi. Elini uzatti, "merhaba holly" dedi gözlerinin içi gülerek. "pardon" dedi kadin."ben holly degilim. Az önce buradan geçen sari saçli mavi elbiseli bayan yakama bu çiçegi takti ve bunun hayatinin sinavi oldugunu söyledi. Sizi garin çikisindaki cafe'de bekliyo
ilgin bir hikaye

hakan can

Kayıtlı Kullanıcı
DERS ALINACAK BİR ÖYKÜ

Ewan 22 yasina o sene basmisti, kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir genç adam olmanin asaletini tasiyordu. 10 gün sonra Kore'deki bir savasa katilmak üzere Ingiltere'den ayrilacakti, hiç birseyden korkmuyordu ama duygusalligi nedeniyle, ülkesinden ayrilma fikri zor geliyordu ona.
"Holly'den olumlu cevap geldi ve mektuplar ardi arkasina yazilmaya baslandi.
Her yeni mektupta birbirlerinden biraz daha etkileniyor, yüreklerini birbirlerine biraz daha açiyorlardi. 2 sene bu sekilde geçip gitti. Ewan ve Holly birbirlerine belki binlerce mektup yazmis, her mektuptan ayri tatlar almislardi.
Ewan'in ülkeye geri dönme zamani gelmisti, son mektubunda Holly'i görmek istedigini yazdi. "Ancak seni taniyabilmem için bana bir resmini gönder lütfen" diye ekledi. Holly bulusmayi kabul etti fakat resmi göndermedi. "Resmin ne önemi var ki? Bizi ilgilendiren kalplerimiz degil mi? Yakama kirmizi bir çiçek takacagim." dedi.
Günler birbirini kovaladi ve Ewan ülkeye döndü. Trenden indigi ilk anda gözleri Holly'i aradi. Bir müddet bakindi, sonra kalabaligin arasindan simdiye dek gördügü en güzel kadin belirdi. Uzunboylu, çok güzel vücutlu, uzun sari saçli, masmavi iri gözleri ve mavi elbisesiyle muhtesem bir kadindi. Kadina dogru bir adim atti, ama yakasinda hiç birsey yoktu. Kadin gözlerine bakti ve "Merhaba denizci, benimle gelmek ister misin?" diye sordu.
Tam o sirada güzel kadinin omuzunun üzerinden, yakasinda kirmizi çiçek olan kadini gördü. Kisa boylu, sisman sayilacak kiloda, gri kisa saçli, tozlu uzun pardisesü ve kalin bilekleriyle öylece duruyordu. Ewan saskindi, az önce hayatinda gördügü en güzel kadindan bir teklif almisti ancak karsisinda da yüregine asik oldugu kadin duruyordu. Kendini toparladi ve yanindan geçen dünyalar güzeli kadina aldirmadan ilerledi. Elinde Holly'le birbirlerini tanimalarini saglayan kitap vardi. Elini uzatti, "Merhaba Holly" dedi gözlerinin içi gülerek. "Pardon" dedi kadin."Ben Holly degilim. Az önce buradan geçen sari saçli mavi elbiseli bayan yakama bu çiçegi takti ve bunun hayatinin sinavi oldugunu söyledi. Sizi garin çikisindaki cafe'de bekliyo
herkes yasantısında birseyler buacak

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel ya kadın akıllıymış acaba sonunda ne oldu sonu yokmuya

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm paylaşıma teşekkürler allah razı olsun

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel ya bencede devamı yok mu bunun

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
acayip merak ettim sonu yokmu..................

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
sonu yoksa eğer ben söleyim yani böle olurdu

buluşurlar birbirilerini görüürler ve çoooooooooook mutlu bir hayat sürdürmüşleerdir
inş

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim dediğim gibi çok beğendim yazın başlığını alıp googlede araştırdım bu hikaye çıktı dini hikayeler bölümüne bakarsan bi tane de bne ekledim

pisiko_212

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten çok güzel,çok zekice ve çok büyük bi sadakat var hikayede.Allah razı olsun.

Devamı ise

Ewan Holly'nin yanına gitmişti.Ewan ve Holly mutluluktan ölecek gibiydi.İkiside hayatının en büyük mutluluğunu yakalamışlardı.

Evlenme günü geldi çattı.Çok mutlu bi çift oldular.

Ewan bıyık bırakmıştı ve üst dişinin birisini çektirmişti.Arkadaşları ile bi fotoğraf çekinmişlerdi.

8126a0c5024449c9b85995dwu1.jpg

Sonra ilerleyen zamanında ikizleri oldu ikisi de erkekti.

Resimde sağda durana Filipescu diğeri ise Popescu ismini vermişlerdi.

ccqc5.jpg

Hadi arkadaşlar daha devam ettirelim şu hikayeyi:D:D:D:D:D

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten çok güzel,çok zekice ve çok büyük bi sadakat var hikayede.Allah razı olsun.

Devamı ise

Ewan Holly'nin yanına gitmişti.Ewan ve Holly mutluluktan ölecek gibiydi.İkiside hayatının en büyük mutluluğunu yakalamışlardı.

Evlenme günü geldi çattı.Çok mutlu bi çift oldular.

Ewan bıyık bırakmıştı ve üst dişinin birisini çektirmişti.Arkadaşları ile bi fotoğraf çekinmişlerdi.

8126a0c5024449c9b85995dwu1.jpg

Sonra ilerleyen zamanında ikizleri oldu ikisi de erkekti.

Resimde sağda durana Filipescu diğeri ise Popescu ismini vermişlerdi.

ccqc5.jpg

Hadi arkadaşlar daha devam ettirelim şu hikayeyi:D:D:D:D:D

acayip komksin ya nerden buldun tabi uydurdun da yani bu esprileri:B:B:H:K:T

tubae

Kayıtlı Kullanıcı
evet cok guzeldı her zaman en onemlı olan kalptır..........

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
mevlam razı kalsın güzel paylaşımdı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt