Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Densizlerden başörtülülere şarki (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Hayata başlarken şartları sen koymadın ki

Sana sanal bir dünya sundular

Gözlerini bağladılar

Seni hep hor tuttular

İnanmanı sağladılar
şimdi uzaklara bakmaktasın ,heyecanlısın

(nakarat)
Aç güzelim saçını

savursun rüzgar

Aç saçını yağmur da ıslansın
biliyorum özgürlük emek ister

selamün aleyküm.bana az önce mail atan laikçi arkadaşım gönderdi.sinirlerim bozuldu.kendisiyle konuşmuyoruz.bana birde başörtüya karşı bir site olan link göndermiş.o siteyi tıkladığımda karşıma bu sözlerle karşılayan bir densizin rock tarzında söylediği şarkı çıktı.büyük korkunç bir site.eminim arkasında güçlü kişi veya kuruluşlar var.bende kendisine bu cevabı gönderdim.iyi yapmışmıyım.başka türlü tartışamam onunla.Allaha emanet olun.
ALLAH'TAN BAŞKA TÜM OTORİTE SAHİPLERİNİ VETO EDİYORUM.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
y1pakdciclzxpeen4psa0plxi8.gif
[/FONT]

“(Kalpler ancak Allah’ı zikir ile mutmâin olur)”

TESETTÜR DEMOKRATİK BİR HAK DEĞİL,ALLAH'IN EMRİDİR

"Ne yaptığımı biliyorum.
Cennetin bir bedeli var ve inşaallah bu bir bedel olarak sayılır."

Muhakkak siz, mallarınız ve canlarınız hususunda imtihan olunacaksınız.
Sizden önce kendilerine kitap verilenlerden ve Allah'a ortak koşanlardan size eziyet verici bir çok söz işiteceksiniz.
Eğer sabreder ve Allah'tan gereği gibi korkarsanız, şüphesiz işte bu azmi gerektiren işlerdendir.ALİ İMRAN 186
"Gevşemeyin, üzülmeyin... Eğer inanıyorsanız en üstün sizsiniz"

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sevdası büyük olmayanın eylemide büyük olmaz
barts3aw.gif

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam

Canım benim seni çekemeyenler var demek ki, Rabbim o arkadaşını ıslah etsin gün gelir devran döner yaptıklarından pişman olur inşaAllah sen böyle kişileirin yaptıklarını dikkate alma ve o tatlı canını üzme tamam mı? kardeşim Allah c.c. yar ve yardımcın olsun...

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ın emrini yapmaktan dolayı duyduğumuz mutluluğu huzuru bilmeyenler bilmek de istemeyenlerin kendi sorunları... boşa çırpınışları...
özgürlük nefsin dediklerini yapmakla olamaz...özgürlük tek Allah'a kul olmaktır... başkasına kul almamaktır... başarabilenlere ne mutlu...
esselamu aleykum ve rahmetullah ablamB)B)
selam ve dua ile...

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
O Rahman (olan Allah)ın kulları, yeryüzü üzerinde alçak gönüllü olarak yürürler ve cahiller kendileriyle muhatap oldukları zaman "Selametle" derler.(Furkan SURESİ,63)

selamun aleyküm,
arkadaşınıza bunu yollayın ve benden ona SELAMETLE..
sizde takmayın bu insanları güzel kardeşim.
tatlı incinur u öpüyorum.

NSBBZN

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
Çok iyi yapmışsın o cevabı yollayarak
Rabbim onlarıda ıslah etsin inşallah...
selam ve daimi dua ile...

G

gülderen özdemir

selamün aleyküm kardeşim bende yeni kapanan biri olarak keşke daha önce kapansaydım keşke bana doğru yolu önceden bir gösteren olsaydı keşke daha fazla günaha girmeseydim tüm bu geri düşünen arkadaşını ve onun gibilerinede rabbim doğru yolu göstersin onlarıda hidayete erdirisn allah c.c. emanet ol hayırlı akşamlar

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam

Canım benim seni çekemeyenler var demek ki, Rabbim o arkadaşını ıslah etsin gün gelir devran döner yaptıklarından pişman olur inşaAllah sen böyle kişileirin yaptıklarını dikkate alma ve o tatlı canını üzme tamam mı? kardeşim Allah c.c. yar ve yardımcın olsun...

amin hülyam amin.selam ve dua ile kal.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ın emrini yapmaktan dolayı duyduğumuz mutluluğu huzuru bilmeyenler bilmek de istemeyenlerin kendi sorunları... boşa çırpınışları...
özgürlük nefsin dediklerini yapmakla olamaz...özgürlük tek Allah'a kul olmaktır... başkasına kul almamaktır... başarabilenlere ne mutlu...
esselamu aleykum ve rahmetullah ablamB)B)
selam ve dua ile...
aleyküme selam ablam.Allah razı olsun.Rabbime emanetsin inşallah.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
O Rahman (olan Allah)ın kulları, yeryüzü üzerinde alçak gönüllü olarak yürürler ve cahiller kendileriyle muhatap oldukları zaman "Selametle" derler.(Furkan SURESİ,63)

selamun aleyküm,
arkadaşınıza bunu yollayın ve benden ona SELAMETLE..
sizde takmayın bu insanları güzel kardeşim.
tatlı incinur u öpüyorum.

aleyküme selam.evet çok güzel.Allah razı olsun.birazdan yollarım.inci tatilde gelince öperim.selametle

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
tesettürde bir aşktır......rabbimizeve rasullalah a iteat,saygı ve sevgiden dolayı olusan bir aşk......

hakaNet

Kayıtlı Kullanıcı
sırf şunlara inat bende takıcam basşörtüsünü gezicem 1 2 gün he...adamı deli ediyolar ya...ne istiyolar başörtüsünden...Allah yardımcısı olsun bütün başörtülü kadınların...Allah başörtüsü düşmalarınada frısat vermesin...Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
Sorunumuz hep aynı,bizim örtümüz onları bu denli neden rahatsız ediyor anlamadım...
insan ne yaparsa kendi için,ahireti için yapar...Elhamdülillah biz ne yaptığımızı biliyoruz..Rabbim onlara hidayet versin...Bizlere de onların karşısında yardım etsin...

Rabbimin affına nail olmak duası ile...Selametle...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sırf şunlara inat bende takıcam basşörtüsünü gezicem 1 2 gün he...adamı deli ediyolar ya...ne istiyolar başörtüsünden...Allah yardımcısı olsun bütün başörtülü kadınların...Allah başörtüsü düşmalarınada frısat vermesin...Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
amin kardeşim.Allaha emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt