Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

degerli sitemde 2.yilim :) (2 Kullanıcı)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykummmmmmmmm bugun sitede ikinci yilimi doldurdum elhamdulillah... zaman nede cabuk akti gitti,daha dun uye olmus gibiyim ... ailem gibi olan sitemden cok cok memnunum , bazen oldu ki uzuntulerimi , bazen oldu ki sevinclerimi paylastim... uzuntum azaldigi gibi sevinclerim kat kat cogaldi degerli ablalarimin abilerimin ve kardeslerimin mesajlari ile....:a12: icimde cok derin ve guzel bir huzur var bu konuda ... bu siteyi kurupta bu hale getiren butun herkesten RABBIM razi olsun.... ALLAH,a emanet olun selam ve dualarimla...:a12:

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim tebrik ederim 2. yılın kutlu olsun daha nice güzel yıllara birlikte gideriz inşaallah selametle

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Allahcc hayırlı uğurlu ve bereketli eylesin...BESMELE...SELAM...DUA...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
tebrik ederim kardeşim ne güzel ..
daim olsun .. nice yılara hep beraber .. inşaALLAH ..

selam ve dua ile

kirmizigulsu.jpg

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam değerli kardeşim;

Hayırlısı olsun,daha nice kaynak ve delilleri ile güzel zamanlar,seneler inşaALLAH.Selam ve yürekten samimi dua'larımla.

Bu gün Sultanahmet'te çektiğim bu taze fotoğrafıda size hediye ediyorum....Selametle kalınız kardeşim.

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam değerli kardeşim;

Hayırlısı olsun,daha nice kaynak ve delilleri ile güzel zamanlar,seneler inşaALLAH.Selam ve yürekten samimi dua'larımla.

Bu gün Sultanahmet'te çektiğim bu taze fotoğrafıda size hediye ediyorum....Selametle kalınız kardeşim.

ALLAH razi olsun kaan abii ... aynen dedigin gibi kaynak ve delilleri ile guzel paylasimlar ve zamanlar dilegimle benimde...:a12: ahhh SULTANAHMET CAMii sadece bir kez gezebildim ama o icindeki husuya ,hasmetli durusuna resmen hayran kaldim dilim tutuldu... cok cok cok tesekkur ederim nazik hediyen icin ALLAH razi olsun selam ve dua ile....

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim.kusura bakma yeni gördüm.2.yılın hayırlı olsun inşallah.hayırlı,nurlu geceler.

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim

güzel sitemizdeki 2. yılınızı canı gönülden kutlar daha nice değerli paylaşımlarda bulunmanızı Rabbimden dilerim...

selam ve dua ile kalın...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı olur inşallah.. Darısı bizim başımıza:)

CAFERİ_TAYYAR

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.
Allah c.c. Nice güzel günleri ailenizle birlikte geçirmeniz dileklerimle

k.cansu

Kayıtlı Kullanıcı
:a15:hayırlı olsunn kardeşim.. daha nice senelere inşallah... selam ve dua ilee

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt