Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Değer Mi? (1 Kullanıcı)

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
DEĞER Mİ?
Savaşın en kanlı günlerinden biri..
Asker,en iyi arkadaşının az ileride kanlar içinde yere düştüğünü gördü. İnsanın başını bir saniye bile siperin üzerinde tutamayacağı ateş yağmuru altındaydılar. Asker komutana koştu. "Komutanım! Fırlayıp arkadaşımı getirebilir miyim" "Delirdin mi?" der gibi baktın komutan.. "Gitmeye değer mi? Arkadaşın delik deşik olmuş. Büyük ihtimalle ölmüştür bile. Kendi hayatını da tehlikeye atma sakın." Asker ısrar etti. Komutan "Peki" dedi.. "Git o zaman."
İnanılması güç bir mucize, Asker o korkunç ateş; yağmuru altında arkadaşına ulaştı. Onu sırtına aldı koşa koşa sipere döndü. Komutan, kanlar içindeki askeri muayene etti.
Sonra onu sipere taşıyan arkadaşına döndü:
"Sana değmez, hayatını tehlikeye atmana değmez, demiştim.Ben haklı çıktım. Bu zaten ölmüş." "Değdi komutanım" dedi, asker "Nasıl değdi?" dedi komutan. "Bu adam ölmüş görmüyor musun?" "Gene değdi komutanım
dedi asker.
"Çünkü yanına ulaştığımda henüz sağdı. Onun son
sözlerini duymak, dünyaya bedeldi benim için." Komutan döndü askere: "Peki sana ne dedi ki "Asker komutana yıllarca unutamayacağı o cevabı verdi, dedi ki
komutanım: "Geleceğini biliyordum dostum. Geleceğini biliyordum..."

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm abla....inanılmaz bir güzellikte çok manalı yüklü bir paylaşım oldu...okurken son satırlarında yüreğim yandı desem yeridir...böylesine değecek ve kıymet bilecek dostluklar ve kardeşlikler ile ALLAH cc bizleri karşılaştırsın...

ALLAH cc razı olsun..böyle güzel bir paylaşımı bizlere ulaştırdığınız için..selam ve dua ile kalın..selametle...

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm abla....inanılmaz bir güzellikte çok manalı yüklü bir paylaşım oldu...okurken son satırlarında yüreğim yandı desem yeridir...böylesine değecek ve kıymet bilecek dostluklar ve kardeşlikler ile ALLAH cc bizleri karşılaştırsın...

ALLAH cc razı olsun..böyle güzel bir paylaşımı bizlere ulaştırdığınız için..selam ve dua ile kalın..selametle...

A.SELAM ABLACIM..

BENDE AYNEN SON SATIRINDA İÇİM CIZ ETTİ...

DUANA AMİN AMİN AMİN İNŞALLAH...

RABBİM SENDENDE RAZI OLSUN...

A.E.OL.DUA İLE...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
AH DOSTLUKB)
AH DOSTLUKB)
AH DOSTLUKB)

:T

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
emeginize saglik çok anlamli bir paylasimdi gerçek ost bulmak zor bu zamanda selam ve dua ile..

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
DEĞER Mİ?
Savaşın en kanlı günlerinden biri..
Asker,en iyi arkadaşının az ileride kanlar içinde yere düştüğünü gördü. İnsanın başını bir saniye bile siperin üzerinde tutamayacağı ateş yağmuru altındaydılar. Asker komutana koştu. "Komutanım! Fırlayıp arkadaşımı getirebilir miyim" "Delirdin mi?" der gibi baktın komutan.. "Gitmeye değer mi? Arkadaşın delik deşik olmuş. Büyük ihtimalle ölmüştür bile. Kendi hayatını da tehlikeye atma sakın." Asker ısrar etti. Komutan "Peki" dedi.. "Git o zaman."
İnanılması güç bir mucize, Asker o korkunç ateş; yağmuru altında arkadaşına ulaştı. Onu sırtına aldı koşa koşa sipere döndü. Komutan, kanlar içindeki askeri muayene etti.
Sonra onu sipere taşıyan arkadaşına döndü:
"Sana değmez, hayatını tehlikeye atmana değmez, demiştim.Ben haklı çıktım. Bu zaten ölmüş." "Değdi komutanım" dedi, asker "Nasıl değdi?" dedi komutan. "Bu adam ölmüş görmüyor musun?" "Gene değdi komutanım
dedi asker.
"Çünkü yanına ulaştığımda henüz sağdı. Onun son
sözlerini duymak, dünyaya bedeldi benim için." Komutan döndü askere: "Peki sana ne dedi ki "Asker komutana yıllarca unutamayacağı o cevabı verdi, dedi ki
komutanım: "Geleceğini biliyordum dostum. Geleceğini biliyordum..."
EsSelamunAleyküm Hülya Kardeşim ;

Rabbimiz yeri geldiğinde..şartlar ne olursa olsun.."Ölümüne" dostlukları nasip eylesin inşaAllah..Güzel Kardeşliklerin kurulabilme sine katkı yapıp hayra vesile kılmasını dilerim..Çok içli-duygu yüklü sunum olmuş Allah(CC) razı olsun..Ellerinize-emeğinize sağlık..

Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum keltepe ablacım
ellerine yüreğine saglık çok güzel bir paylaşım degdi degmez mi hiç :A:A
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşallah

Sabrinnisa

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Allah razı olsun.Çok güzel bir paylaşımdı.Rabbim bizleri böyle gerçek dostlardan,dostluklardan mahrum etmesin.(amin)

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
EsSelamunAleyküm Hülya Kardeşim ;

Rabbimiz yeri geldiğinde..şartlar ne olursa olsun.."Ölümüne" dostlukları nasip eylesin inşaAllah..Güzel Kardeşliklerin kurulabilme sine katkı yapıp hayra vesile kılmasını dilerim..Çok içli-duygu yüklü sunum olmuş Allah(CC) razı olsun..Ellerinize-emeğinize sağlık..

Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

AMİN AMİN AMİN TALİPAMCA....

RABBİM SİZDENDE RAZI OLSUN İNŞALLAH..

A.E.OLUN DUA İLE..

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum keltepe ablacım
ellerine yüreğine saglık çok güzel bir paylaşım degdi degmez mi hiç :A:A
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşallah

A.SELAM DAMLA KARDEŞİM..

BEYENDİĞİNE SEVİNDİM...

A.E.OLUN DUA İLE...