Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dedem herkesi tanıyor (1 Kullanıcı)

idrisyıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
sene 1988 yılında ben rahmetli dedem ile kocaelinin gebze ilçesine geldik o zamanlar dedemler gebzeye ev yapıyorlardı neyse dedem bana spor ayakkabısı almak için dükkan dükkan dolaştı bende yanındaydım her dükkana girdiginde selamünaleyküm birader işte bu ayakkabı kaç lira neyse böyle 9 10 dükkana girdi ve sonunda ayakkkabıyı aldı bende kendi kendime dedimki vay be dedem herkesi tanıyor ve herkesin adıda birader........Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun dedecim

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Sen kendi kendini kandırmışsın idris kardeşim, ben de zavallı oğlumu az kandırmadım...
Önümüzden geçen siyah bir köpeğin ne cins olduğunu sormuştu, ben de BlackDog olduğunu söylemiştim, yavrum kimbilir ne zamana kadar hep öyle zannetti...
Bir seferinde de anasınıfına başlarken okulun önündeki heykelin kim olduğunu sordu, ben de okulun müdürü dedim, çocukcağız yıllarca öyle bildi... Ve daha neler neler... N'apacaksın oluyor işte...

Allah'a emanet ol...

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Sen kendi kendini kandırmışsın idris kardeşim, ben de zavallı oğlumu az kandırmadım...
Önümüzden geçen siyah bir köpeğin ne cins olduğunu sormuştu, ben de BlackDog olduğunu söylemiştim, yavrum kimbilir ne zamana kadar hep öyle zannetti...
Bir seferinde de anasınıfına başlarken okulun önündeki heykelin kim olduğunu sordu, ben de okulun müdürü dedim, çocukcağız yıllarca öyle bildi... Ve daha neler neler... N'apacaksın oluyor işte...

Allah'a emanet ol...

ama abi senin ki daha fenaymış yazık çocuğa kimbilir heykele ne saygı göstermiştir :D:D

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
HEHEHHEHEHEHEHE:a01::a01::a01::a01::a01:
DİKKAT SELAAAAAAAAAM DUR

Hayy Allah seni iyi etsin ebrar kardeşim, muayenehanede bir taraftan hasta bakıyorum, bir taraftan kendi kendime gülüyorum senin mesajına... Millet doktor kafayı yedi galiba diyecek...

Sabah sabah güldürdün beni, Allah da seni güldürsün...

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
amin amin
abi cümlemizi güldürsün rabbim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt