Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DECCAL (1 Kullanıcı)

A l i

Kayıtlı Kullanıcı
S.A

Deccalin yeryuzune indigini soyleyip televizyonu deccal olarak gosterenler duyuyorum bu gunlerde. bazi yakinlarimdanda duydum bunu. Deccal bir insan ama diyeceksiniz yalniz Kuranda gecen bazi bilgiler sifreli diye dusunuyorum. Mesela deccal in tanimi yapiliyor Kuran da. simdi deccal yeryuzune gelse ve Kurandaki insan tasvirinin aynisini gorunce hepimiz hemen anlayacagiz onun deccal oldugunu. (yada bir kiyamet alametinde firatin altindan cikacak olan altindan daga dokunmayiniz belirtilmistir.o altindan dag bir petrol yatagi yada bor yada baska birseyde olabilir.) israil ve amerika yecuc-mecuc lerde olabilir oda benim tespitim :)

sonuc olarak televizyonda deccal gibi tek gozlu (tek bir ekrani var) onun gibi yalan soyluyor haberler ve medya sayesinde, ahlaki degerlerimizi yikacak filmler izletiyorlar, bir kahraman i bize yaptiklari propaganda ile vatan haini gibi gosterebiliyorlar .
sonuc olarak ben yinede inanamiyorum cunku deccalin 40 gun yasayacagini ve mehdi tarafindan oldurulecegini okumustum yinede degerli kardeslerimin fikirlerini nasihatlerini almak istedim. selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt