Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Davos ! (2 Kullanıcı)

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

DAVOS !
isimli konumu bulamıyorum, NERDE ?

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Zamanın padişahına dua etmek biz müslümanların dua adabındandır.Padişahın yerini devlet büyüklerinin aldıgı ülkemizde A partisi B partisi demeden ''Rabbim dinim için,ülkem için,namusum için ...'' diye başlayan ve devlet büyüklerimize gidecek olan dualara hepinizi davet ediyorum...
Selametle...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Zamanın padişahına dua etmek biz müslümanların dua adabındandır.Padişahın yerini devlet büyüklerinin aldıgı ülkemizde A partisi B partisi demeden ''Rabbim dinim için,ülkem için,namusum için ...'' diye başlayan ve devlet büyüklerimize gidecek olan dualara hepinizi davet ediyorum...
Selametle...

Ama ben siyasi hiç bir vurguda bulunmadımki....:a09:
Ayrıca bir çok paylaşım sitesinde yer aldı bu konu.
Neden böyle yapıldı, üstelik hiç bir açıklama yapılmadan... ?

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Ama ben siyasi hiç bir vurguda bulunmadımki....:a09:
Ayrıca bir çok paylaşım sitesinde yer aldı bu konu.
Neden böyle yapıldı, üstelik hiç bir açıklama yapılmadan... ?

AAAA ben fark etmeden buraya yazmısım ,konu kapanmış mı,ben de bulundu sandım ya....Gülüp duruyorum anlamadan gözümüzün önündeki konuyu bulamadık diye kusura bakma :(

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Rica ederim canımcım kapanıp kapanmadığını bilmiyorum. Bulamıyorum, bu durumda kapanmışmı oluyor ?

Ben tam üstte yazdıklarımı yazmıştım cevapla dedim komut geldi konuyla ilgili yöneticiye başvurun filan diye...Anlamadım,sonra isimden arama yaptım yine bulamadım son çare sana sordum ...Kapanmış sanırım...​

koylu

Kayıtlı Kullanıcı
Senelerce ezik ve korkak bir şekilde yönetildik. Helal olsun Tayyib abi. Hepsiyle orada savaştın hepsinide susturdun. Kükrede Sesimizi duysunlar yürüde Endamını görsünler. Heybetinden hepsi korktu.

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı

DAVOS !
isimli konumu bulamıyorum, NERDE ?

degerli kardesim demekki yazilanlar birilerini rahatsiz etmis olacakki konu silindi ama bu sekilde olacaksa yazilanlarda sadece insanlarin görüs ve düsünceleri oldugu halde yine de siiniyorsa artik pes!!! dogrusu ben anladigim kadariyla burada ki bazi uyelerin yazdiklari ve actiklari konulara hic ses cikarilmiyor digerlerine de istedikleri gibi davraniliyor.....
kardesim bizim yaptigimiz yorumlar kimseyi asagilayici ve hakaret dolu seyler olmadigi halde neden siliniyor anlatin bana anlatin!!! yonetimdekiler size sesleniyorum!

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
degerli kardesim demekki yazilanlar birilerini rahatsiz etmis olacakki konu silindi ama bu sekilde olacaksa yazilanlarda sadece insanlarin görüs ve düsünceleri oldugu halde yine de siiniyorsa artik pes!!! dogrusu ben anladigim kadariyla burada ki bazi uyelerin yazdiklari ve actiklari konulara hic ses cikarilmiyor digerlerine de istedikleri gibi davraniliyor.....
kardesim bizim yaptigimiz yorumlar kimseyi asagilayici ve hakaret dolu seyler olmadigi halde neden siliniyor anlatin bana anlatin!!! yonetimdekiler size sesleniyorum!

Haklısınız kardeşim. bir çifte standart var, farkındayım.
Bana tavırlı olan kişiyide biliyor, Allaha havale ediyorum.
Diğer kapatılan konularımda kapatılma gerekçesi olarak yapılan tartışmalar gösteriliyordu, haberdar ediliyordum.
Bu sefer kapatılması için sebepte yok, uyarıda gelmedi....

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
konuyu merak ettım .dedıgınıze gore uyarı almamıssınız.ama bence de kapatılmadan once uyarılmalı ve ınsanlar nerde dıkkat etmesı gerekıyor farkına varsınlar.

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
konuyu merak ettım .dedıgınıze gore uyarı almamıssınız.ama bence de kapatılmadan once uyarılmalı ve ınsanlar nerde dıkkat etmesı gerekıyor farkına varsınlar.

Evet uyarı almadım üstelik kapatılması gereken bir durumda yoktu....

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Selametle...

Esselamu aleykum bacım,

Sen buraya yazdığın konuda yerden göğe kadar haklısın,eskiden di O ülkedeki herkesin padişah için yada devlet reisleri için aleni dua etmeleri,şimdi herkes küfür ediyor sanırım hoşlarına gidiyor,particilik olayı böyle bişe kendi adamı olmadımı meclisde kim olursa olsun gözleri görmüyor,sende foruma bu başbakandan Allah Razı olsun yazarsın,başka bir kendini bilmez çıkarda,senin Allah Razı olsun lafını çiğner sonrada abuk subuk laflar yazarak senin açtığın konunun senden evvelki diğer 3 kardeşimizin konusunu kapattırdığı gibi kapatır,yav insanda utanma olur,şahsiyetsiz mecburmusun insanların yazdıkları konuları kapattırmaya,gidip edep öğren önce.devlet reisin kötü bilse zalim bile olsa sonuçta şükretmen gerekir başımızda MÜSLÜMAN bir reis var diye,sırf bu yüzden onun için duacı olman gerekli,ama yok sen O terbiyeyi,dini ve örfi ahlakı alamamışsın yetiştirilme düsturun yanlış sen ancak küfür etmeyi bozgunculuk yapmayı bilirsin,Allah akıl versin sana,kime yazdığımı O kendi bilir.

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum bacım,

Sen buraya yazdığın konuda yerden göğe kadar haklısın,eskiden di O ülkedeki herkesin padişah için yada devlet reisleri için aleni dua etmeleri,şimdi herkes küfür ediyor sanırım hoşlarına gidiyor,particilik olayı böyle bişe kendi adamı olmadımı meclisde kim olursa olsun gözleri görmüyor,sende foruma bu başbakandan Allah Razı olsun yazarsın,başka bir kendini bilmez çıkarda,senin Allah Razı olsun lafını çiğner sonrada abuk subuk laflar yazarak senin açtığın konunun senden evvelki diğer 3 kardeşimizin konusunu kapattırdığı gibi kapatır,yav insanda utanma olur,şahsiyetsiz mecburmusun insanların yazdıkları konuları kapattırmaya,gidip edep öğren önce.devlet reisin kötü bilse zalim bile olsa sonuçta şükretmen gerekir başımızda MÜSLÜMAN bir reis var diye,sırf bu yüzden onun için duacı olman gerekli,ama yok sen O terbiyeyi,dini ve örfi ahlakı alamamışsın yetiştirilme düsturun yanlış sen ancak küfür etmeyi bozgunculuk yapmayı bilirsin,Allah akıl versin sana,kime yazdığımı O kendi bilir.

İnanın kardeşim uslubuma o kadar dikkat ediyorumki, niye böyle oldu anlamadım....

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum bacım,

Vealeykümselam kardeşim.
Rabbim sizden razı olsun....

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
İnanın kardeşim uslubuma o kadar dikkat ediyorumki, niye böyle oldu anlamadım....

Senlik bir mesele yok üzülme konum kapandı diye üstünede alınma 3 arkadaş daha davos olayının sevinci ile bu konuyu açtı ama particilik propagandası olayı yaşandı aynen senin konunda olduğu gibi abuk subuk laflar yazıldı,hayır konuşmasını bilmeyenler şer konuşur ne yaparsın,yönetimde konuyu kapatma gerekçesinde yerden göğe kadar haklı.Allah kolaylık versin kardeşim cümlemize...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Senlik bir mesele yok üzülme konum kapandı diye üstünede alınma 3 arkadaş daha davos olayının sevinci ile bu konuyu açtı ama particilik propagandası olayı yaşandı aynen senin konunda olduğu gibi abuk subuk laflar yazıldı,hayır konuşmasını bilmeyenler şer konuşur ne yaparsın,yönetimde konuyu kapatma gerekçesinde yerden göğe kadar haklı.Allah kolaylık versin kardeşim cümlemize...

Rabbim razı olsun kardeşim, beni aydınlattın, içimi ferahlattın. :a12:
Rabbim yar ve yardımcın olsun...

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
Sayın abı_hayat,

Kapatılan konunuzun sizinle bir alakası olmayıp, içeriği itibari ile farklı manalara doğru kaydırılmasından dolayı, Yöneticiler tarafından kapatılmıştır.

Yakın bir zamanda İşviçre Davos'taki "Dünya Ekonomik Forumu"na katılan Sayın Başbakanımızın koyduğu tavır elbette bizlerin duygularını, düşüncelerini en güzel biçimde ifade etmiştir. Bizim yaşadığımız güzel değerleri bir çırpıda silecek olanlar elbette çıkacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı ile ilgili açılan konuları kapattırmaya yönelik politikaları hassasiyetle takip ediyoruz. Bazı kişiler, olayları değişik boyutlara kaydırarak konuyu kapattırma yönünde çalışıyor. Bunların da farkındayız.

Davos zirvesinde yaşanan olayların bir siyasi partiyi kapsamadığını, Ülkemiz ile alakalı bir durumun söz konusu olduğunu bir kez daha vurgulamak istedik. Unutulan birlik duygularını ne zaman hatırlar ve uygularsak o zaman tekrar hakimiyet İslam'ın olacaktır. Ama ne zaman ayrılırsak o zaman bizi bekleyen felaketleri seyretmekle yetiniriz.

Bu konuyu açıklama gereği hissetiğimizden, tüm üye ve ziyaretçilerimize saygıyla bildiririz.

Selam ve dua ile ..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt