Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DarulKitap İslam Ansiklopedisi v.2........900 dini kitap (1 Kullanıcı)

yesewi

Kayıtlı Kullanıcı
es-Selamu Aleykum

DarulKitap İslam Ansiklopedisi'nin 2. versiyonunu çıkartmamızı nasip eden Allah’a hamdolsun, O’nun Rasulü’ne selam olsun. İlk versiyondan sonra 300 yeni kitap eklenip değerli kardeşlerimizin bildirdiği birçok hataların bu versiyonda düzeltilmiş olmasına rağmen yine de inanıyoruz ki bundan sonraki versiyonlar bu versiyonu ikmal edeceklerdir.

DarulKitap İslam Ansiklopedisi - DarulKitap.com

Allah'a Emanet Olun

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.

ben istifade ediyorum ALLAH celle celaluh razı olsun.Sağlam kaynaklar ve deliller ile hazırlanmış tüm emek ve hizmetler şahsım adına kabulumdur bu hak yolda koşturunada nacizane duam vardır.

İslâm'da iyi bir çığır açan kimseye, bunun sevabı vardır. O çığırda yürüyenlerin sevabından da kendisineverilir. Fakat onların sevabından hiçbir şey noksanlaşmaz. Her kim de İslâm'da kötü bir çığır açarsa, o kişiye onun günahı vardır. O kötü çığırda yürüyenlerin günahından da ona pay ayırılır. Fakat onların günahından da hiçbir şey noksanlaşmaz. "

selam ve yürekten samimi dualarımla kardeşim selametle kalınız.

misbah_ı_nevvar

Kayıtlı Kullanıcı
evet bu siteyi bende duymuştum hayırlı istifadeler inş. . .

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel bir site o siteden bir sürü kitap indirdim ve baya işime yaradı

Emeğinize sağlık

maxilife

Kayıtlı Kullanıcı
es-Selamu Aleykum

DarulKitap İslam Ansiklopedisi'nin 2. versiyonunu çıkartmamızı nasip eden Allah’a hamdolsun, O’nun Rasulü’ne selam olsun. İlk versiyondan sonra 300 yeni kitap eklenip değerli kardeşlerimizin bildirdiği birçok hataların bu versiyonda düzeltilmiş olmasına rağmen yine de inanıyoruz ki bundan sonraki versiyonlar bu versiyonu ikmal edeceklerdir.

DarulKitap İslam Ansiklopedisi - DarulKitap.com

Allah'a Emanet Olun

DarulKitap.com şu an erişime kapalı. Buradan Darul Kitabı hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt