Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<DAMLA> Nice Hayırlı Yaşlara...! (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
dividers_232.gif

Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatühü,
Bugün, sitemiz üyelerinden can kardeşim Gül <DAMLA>’mın doğum günü..
Gökkuşağım, dünya sahnesine adım atışının yeni bir 365 günlük dilimindesin..
Bu coşkuna bu yıl ikinci kez tanıklık oluşum canım kardeşim, elhamdülillah..
Dilerim daha nice senelerde, hayat ve tebessüm dolu gözlerinin mutluluğuna, coşkusuna, parıltısına şahit olurum..
Dostluk defterimin gökkuşağı sayfasında; her gün bir rengini, nehir misali akıttığın güzel yüreğine, ''kalbe hitap'' dostluğuna sonsuz teşekkürler can..

huzurdamlammhe6.jpg

Rabbimiz c.c, yeni yaşını hayır ve güzelliklerin miladı kılsın, gönülden arzu ettiğin tüm güzelliklere, seni ‘’hayırlısı ile’’ kavuştursun veya sana, ''istediklerinden daha hayırlı olanla'' mukabele buyursun inşallah.

Can kardeşim, Rahman c.c her daim o güzel gönlüne göre versin, Sırat-ı Müstakiym yolunda ayaklarını sabit, yüreğini emin, azmini daim eylesin.
Rabbimiz c.c’nin her iki cihanda da razı olduklarından,
Dünyada da, ahirette de iyilik bulanlardan OLMAN;
Cennet-i Firdevs'i, Gül Nur’un şefaatini ve Rabb-i Rahim c.c’nin dostluğunu kazandıracak bir ömür yaşaman DUA’sı ile inşallah, CAN'a Hitab'ım..
...Kal Bir Amin...

dividers_232.gif

odtulu.seyma

Kayıtlı Kullanıcı
mutlu yıllar damla ablacığım
nice hayırlı huzurlu mutlu güzel günler seninle vede bizle olsun inşallah...::)::)::)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kıymetli kardeşim hayırlı nice yıllara inşaallah...

LeyL-Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum...
Yaşamınız boyunca Rabbimizin c.c yardımı sevdiklerinizden ve üzerinizden eksik olmasın...Hayırlı bir ömür , son nefesinizde inşaAllah hayırlı bir ölüm ile ebedi hayatımız olacak ahirette en güzel makamlara nail olmanızı dilerim inşaAllah Rabbim c.c den...

Vesselam veddua..

odtulu.seyma

Kayıtlı Kullanıcı
aliye ablacım bende isterim böyle güzel süprizler
:):):)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Damla Kardesim

Nice hayirli saglikli mutlu yilllara insALLAH

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm damlacık
sağlıklı hayırlı huzurlu sevdiklerinle birlikte secde tadında uzun ömürlerin olsun inşallah.gönlünden geçen herşey ömründe ahiretinde olsun inşallah küçüğüm.her iki dünyada da umduklarına nail ol inşallah.Gül Aliyemden de Rabbim ebeden razı olsun bize hatırlattığı için.ENN EMİN'E EMANETSİNİZ selametle

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum damlacım
nıce guzel ve sağlıklı yıllara
inşaallah her daım yuzun gulsun amın:)

_elifnur_

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum damla kardeşim..aliyemin tokattan arkadaşıyım seni bana çok anlatmıştı.
Bugün doğum günün olduğunu öğrendim..yazmak istedim, seni çok seviyoruz..RABBİM hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin.her daim hakkında hayırlısı olsun güzel kardeşim..selam ve dua ile..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatühü,
Bugün, sitemiz üyelerinden can kardeşim Gül <DAMLA>’mın doğum günü..
Gökkuşağım, dünya sahnesine adım atışının yeni bir 365 günlük dilimindesin..
Bu coşkuna bu yıl ikinci kez tanıklık oluşum canım kardeşim, elhamdülillah..
Dilerim daha nice senelerde, hayat ve tebessüm dolu gözlerinin mutluluğuna, coşkusuna, parıltısına şahit olurum..
Dostluk defterimin gökkuşağı sayfasında; her gün bir rengini, nehir misali akıttığın güzel yüreğine, ''kalbe hitap'' dostluğuna sonsuz teşekkürler can..

GetAttachment.aspx

Rabbimiz c.c, yeni yaşını hayır ve güzelliklerin miladı kılsın, gönülden arzu ettiğin tüm güzelliklere, seni ‘’hayırlısı ile’’ kavuştursun veya sana, ''istediklerinden daha hayırlı olanla'' mukabele buyursun inşallah.

Can kardeşim, Rahman c.c her daim o güzel gönlüne göre versin, Sırat-ı Müstakiym yolunda ayaklarını sabit, yüreğini emin, azmini daim eylesin.
Rabbimiz c.c’nin her iki cihanda da razı olduklarından,
Dünyada da, ahirette de iyilik bulanlardan OLMAN;
Cennet-i Firdevs'i, Gül Nur’un şefaatini ve Rabb-i Rahim c.c’nin dostluğunu kazandıracak bir ömür yaşaman DUA’sı ile inşallah, CAN'a Hitab'ım..
...Kal Bir Amin...

ve aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatühü GÜLTANEM canım ablam...
Canım ablam benim sana sonsuz teşekkür ediyorum.İnan ne yazacağımı bilemiyorum.Normalde çok konuşmama ragmen
şuan hiç birşey yazamıyorum.Rabbim senden her daim razı ve hoşnut olsun gültanem.İçten dualarını hepsine amin.Yüreğin gibi güzel ve degerli duyguların
için tekrar tekrar teşekkür ederim kalp'ı yarımB).
Aslında ben çok güzel bir abla kazandım bana yol gösteren yanımda olan bir gültanem oldu...
rabbimize menatsin inşallah gültanem
selam dua ve muhabetle
<<B)>>

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

8custompu3.jpg

Kırkikindi yağmurlarının Gökkuşağı Sevdalısı can kardeşim..
Bu söz, gökkuşağı yüreğine inşallah..

(Gecikmeli de olsa, nice mutlu ve güzel senelere inşallah gül damlası...)

canım ablam ben inanıyorum yine görüşücez istanbulda görüşmüştük ama az oldu yine bekliyorum ve bekliyoruz seni ben degil ailemde çok seviyor... iç güzelliğin yüzüne yansımış inşallah yaza dogru ben izmere gelicem hemde ailecek misafiriniz olucaz:) gül yüzlü, güzel yüzlü ablam, cana yakınım, can ablacım kartlar için teşekkür ederim hepsi çok güzel elelrine yüreğine saglıkB)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.oy oy canım damlamın doğum günüymüş..:a15:canım Allah hep yüzünü güldürsün,hayırlı ömürler versin inşallah.sevdiklerinle,bizimle her daim mutlu olman dileğiyle can damlam.seni tanıdığıma çok çok memnunum.Allaha emanetsin damlam.:a15:

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleykum damla kardeşim..aliyemin tokattan arkadaşıyım seni bana çok anlatmıştı.
Bugün doğum günün olduğunu öğrendim..yazmak istedim, seni çok seviyoruz..RABBİM hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin.her daim hakkında hayırlısı olsun güzel kardeşim..selam ve dua ile..

Amin amin inşallah Elifcan;)..
Bir tanecik Damla'mız var hamd olsun..
Güzel kardeşim, yorumunla güzel bir sürpriz yaptın, yüreğine sağlık.. Eksik olmayasın inşallah.. Gökkuşağım adına bir kez daha amin diyorum ben de..
Baki Dua ile..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
canım ablam ben inanıyorum yine görüşücez istanbulda görüşmüştük ama az oldu yine bekliyorum ve bekliyoruz seni ben degil ailemde çok seviyor... iç güzelliğin yüzüne yansımış inşallah yaza dogru ben izmere gelicem hemde ailecek misafiriniz olucaz:) gül yüzlü, güzel yüzlü ablam, cana yakınım, can ablacım kartlar için teşekkür ederim hepsi çok güzel elelrine yüreğine saglıkB)

Gül Damlam benim.. Ne güzel sözler bunlar, senin yüreğin güzel can kardeşim..
Aileni ben de çok sevdim, Allah c.c onlardan da razı olsun ebeden, seni en güzel şekilde yetiştirdikleri için.. Hepsine Candan Selam'larım ve Dualarım var gökkuşağım.. Evet ben geldim İstanbul'a.. Hamd olsun, seninle de görüşmek nasip oldu.. Şimdi sizleri bekliyoruz inşallah;).. Kartları beğendiğine çok sevindim Can.. Papatyaları çok sevdiğin için, papatya resimlerini boş bırakmak istemedik inşallah;)..
İyi ki varsın ''Melek:)..''
Emanetim'sin Sahibimize.. Selam ve baki Muhabbet ile..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum damla kardeşim.nice mutlu senelere inşallah sevdiklerinle beraber.rabbim hayırlı ömür nasip etsin.selam ve dua ile kal

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt