Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Daha ÖnC€ aÇıLmı$ konuLaRı tekRaR aÇıyoRuz.. (1 Kullanıcı)

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
site kardeşlerim...daha önce açılmış konuları açtığımızın farkında mıyız?
pek çok kez rast geldim daha önce okuduğum konuların bazılarının isimleri farklı biraz ya da tamamen aynı içerikleri zaten aynı..lütfen konu açmadan önce önceden açılan benzer konu var mı diye bakalım..
bende 2 konunun daha önce açıldığını görmeden açmıştım...
lütfen dikkat edelim binlerce konu var!!
hepinize hayırlı akşamlar...lütfen yanlış anlamayın..
biz burada bir aileyiz..hepinizi çok seviyorum allah'a emanet olun

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
esselamün aleyküm kardeşim evet haklısın cok konular var ayrı isim fakat aynı konular bende biraz evvel okudum eama-ül hüsna cok acılmış aslında hepsi bir konuda toplansa daha güzel olur nereye bakacağımızı bilmiyoruz cevap verilmese olmuyor ama inşallah yakında bunları yoluna koyacağız allaha emanet ol kardeşim

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
esselamün aleyküm kardeşim evet haklısın cok konular var ayrı isim fakat aynı konular bende biraz evvel okudum eama-ül hüsna cok acılmış aslında hepsi bir konuda toplansa daha güzel olur nereye bakacağımızı bilmiyoruz cevap verilmese olmuyor ama inşallah yakında bunları yoluna koyacağız allaha emanet ol kardeşim

inşallah dediğiniz gibi düzene girer..:)
sizde allah'a emanet olun hayırlı akşamlar..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt