Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

D-i-r-e-n-i-ş(filistinleyiz!!!) (1 Kullanıcı)

Müslüman-Türkler

Kayıtlı Kullanıcı

[GVIDEO]http://video.google.com/videoplay?docid=8440041630579335818&hl=en[/GVIDEO]
Filistindeki kardeşlerimiz yıllardan beridir haklı bir direniş sergilemektedir.Türkiyedeki Müslümanlar olarak Filistindeki kardeşlerimizin yanındayız.

Ancak ben televizyonlardaki bu haberlere-Bu acılara kayıtsız kalamadım daha fazla,
Elimden ne gelir diye düşündüm ve bir video yapmak aklıma geldi.Tüm duygu ve düşüncelerimi bu videoya aktardım.
Piskolojik savaş diye bir terim varsa eger ve buda gerçekse Tüm müslümanlar video-konular-ortak hareket gibi ellerinden gelenleri yapması İslami lobiyi otomatikman diriltecek ve tavrımızı koyacagız!

Bu videoyu elimden geldigi kadar iyi yapmaya çalıştım,As olan düşüncelerim ve inancımdı ve onuda gayet güzel bir şekilde yansıttıgıı düşünüyorum.

Siz müslüman kardeşlerim Lütfen yaptıgım bu videoya bakın Allah Aşkına.İnanın ortak düş ve hayallerimizi yansııtmaya çalıştım.
Eger piskolojik bir savaşda varsa ben bu piskolojik savaşta Filistin tarafımdayım ve elimden gelen ne varsa neyi becerebiliyor ve anlıyabiliyorsam yapacagım!!
Artık susmamalıyız.
Sevgi-Kini yenecek!
Allahın izni ve rızası ile elbet bu dar günler geçecek.Gün bir birimize sımsıkı sarılma ve kollama günüdür!
Ortadoğu Müslümanların bahçesidir ve artık yabancıları istemiyoruz.Hırsız ev sahibinden baskın çıkamıyacak sözü buraya tamamen uymaktadır.

Sevgi-Kini Yenecek! Kinin öfkesi-şerri varsa;Sevginin sabrı ve selameti vardır.
Elinde sonunda zafer sevginin ve haklının olacak!

Filistin özgürdür.O toprakların tamamı Filistin halkına aittir!

Bizim Sadık yarimiz Kara Topraktır.Haklı davamızda gerekirse çekinmeden gireriz.
Çünkü biz hesap gününe ve Allahın hükmüne inanırız.Korkumuz yoktur.Gerekirse seve seve ölürüz!
Özügürlük için-Adalet için-Bizim olan için.Kul Haklarımız için Direniriz!
İşte bu vasıflarda olan Filistin halkının yanındayız!!!
Lütfen videoyu izleyin(Video paylaşmak isteyenler başka sitelere paylaşa bilirler.Tamamen müslüman halkına aittir!.)

Müslüman-Türkler

Kayıtlı Kullanıcı
Sen zalimleri kahreyle Ya RABBEL ALEMİN
Amin Kardeşim.

Haydi Müslümanlar-Direniş

Ey Filistinli Çocuklar Yanınızdayız!!!

İSLAMİ LOBİ DİRİLSİN!!!

Biz Kurtuluş savaşında.Yalın ayak koşardık.Kağnı arabalarını doğum yapan hacer nineler emine bacılar çekerdi.Ne mermisi!!mermi ney-Elimizde kırık bir orak:(
Elimizde kazma -kürek-Allah Allah diye hücum!

Ne cepheye yemek gelirdi!Nede silah!!
Yoktu bir şey!Yoklukla mücadele ve birde binlerce düşman ile kıyasiye sürtüşme...

Unutmadık yalın ayak koştugumuz günleri-Unutmadık evlerimize girildigi günleri-Unutmadık bacılarımıza-Analarımıza yapılan tacizleri!!!!!

Unutmadık camilerimizin kundaklandıgı günleri!!!!!!!!!!!!

Biz Yoklukta Allah Allah Diye kazandık Kurtuluş Savaşımızı

Beyler-Ablalar-Bacılar-Analar-Dedeler-Amcalar-Babalar;

Şimdi FİLİSTİNİN KURTULUŞ SAVAŞI VAR!!!

çEKTİGİN GÜNLERİ UNUTMA Eyy TÜRKİYE

Şimdi yardım zamanı-Haydin müslümanlar-direnişe
Elinizden neler geliyorsa..

Ey Filistinliler-Ey filistinli Çocuklar çok geç kaldık Affetmeyin bizi!!!

Filistini En iyi biz anlarız.Bizde bir zamanlar verdik o mücadeleyi.

FİLİSTİN KOŞULSUZ OLARAK YANINDAYIZ.

İşte o yüzden Hepimiz Filistiniz ve Hepimiz Kudüs!üz

Biz Kurtuluş savaşını kazandık.-SIRA KARDEŞLERİMİZDE!!!!!!!!!!!!!!!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt