Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

...cüzdanım kayıp.... (1 Kullanıcı)

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
bu olay bizzat benim başımdan geçti. samsunda okuyorum. bir gün arkadaşlarla oraları gezelim dedik. hayvanat bahçesini gezeceyz,bilet alacağız. çantamadan cüzdanımı çıkarmak için elimi çantama attım ama cüzdanım yok. beynimden kaynar sular döküldü adeta. allah ım çok duymuştum cüzdanın kaptırarnı ama bu nasıl oldu da beni buldu. bütün param kimliklerim. önemli belgleer hepsi onun içinde idi. bütün huzurm bir anda kaçtı. nerde benim cüzdanım. sağolsun arakadaşlar para konusunda yardımcı oldular ama.. cüzdan yok ortada. ümitsiz bir şekilde geziyorum. en son seyyit kudbettin hazretlerinin türbesine gittik. ordaa dua etmeye başladım allahım ne olur cüzdanımı bulayım. burda ki zatın hürmetine cüzdanımı bulayım diye duda ederken birden aklıma cüzdanınmın nered olduğu aklıma geldi. bir önce ki gün alış veriş yaptığımda acele ile cüzdanımı poşetlerin içine atmıştım öylece. o an ki mutluluğumu gören arakadaşlarım çok şaşırdı noldu diye. ama çok şükür cüzdanım güvende idi. o zaman duanın ehemmiyetini bir kez daha anladım... bu hatıramı sizlerle paylaşmadan geçemdim....:a26:

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun güzel bir örnek oldu bizim için.
Rabbim razı olsun :)

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
önemli değil. aslında pek konu açacak vaktim olmuyor ama böyle bir bölüm görünce de yazamadan geçemedim. hayırlı akşamlar..:a26:

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Süper bir olay, dönüp dolaşıp cüzdan kaybetme olayı bana da denk gelebilir. :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt