Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cuma Hediyesidir Kardeşlerimize Inş... (2 Kullanıcı)

icveat

Kayıtlı Kullanıcı
19.gif

31.gif

13.gif

04.gif

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Icveat Abla Allah Razi Olsun çok Güzeller Masaüstü Resmi Yapmanizi Tavsiye Ederim A.e.o

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
SENDE SAĞOLASIN allah razı olsun senin için duaediyorum ablam

ekrecim bak sana ne diyecem..uzun süredir söylemek istiyorum fakat ne bileyim işte söyleyemiyordum bir türlü...seni çok taktir ediyorum ben...senin yaşında olupda bu kadar güzel bir sitede yer almak...iyi şeylere vesile olmak...OLGUNCA DÜŞÜNEBİLMEK...BUNLAR HERKESİN YAPACAĞI ŞEYLER DEĞİL ABLACIM..ALLAHIN YOLUNDAN HİÇ AYRILMA NE OLUR...BİLGİLİ OLDUĞUNU BİLİYORUM...YERİN FARKLI UNUTMA ABLACIM...SAĞOLASIN HERŞEY İÇİN SENDE BENİM DUALARIMDASIN...

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
ekrecim bak sana ne diyecem..uzun süredir söylemek istiyorum fakat ne bileyim işte söyleyemiyordum bir türlü...seni çok taktir ediyorum ben...senin yaşında olupda bu kadar güzel bir sitede yer almak...iyi şeylere vesile olmak...OLGUNCA DÜŞÜNEBİLMEK...BUNLAR HERKESİN YAPACAĞI ŞEYLER DEĞİL ABLACIM..ALLAHIN YOLUNDAN HİÇ AYRILMA NE OLUR...BİLGİLİ OLDUĞUNU BİLİYORUM...YERİN FARKLI UNUTMA ABLACIM...SAĞOLASIN HERŞEY İÇİN SENDE BENİM DUALARIMDASIN...
s.a icveat abla kusruımuza bakma konuyu değiştiriyoruz
allah razı olsun tevbe ya hak abla zaten elimde değil ki allah yolundan ayrılmak

atsalarda beni zındanlara elimde değil ki sevmişem seni kalbimin sahibi oldun efendim a.e.o
ben eve gidiyom iyi akşamlar

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamun aleykum hepside çok güzeller :B Allah razi olsun.

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
character07qe0imef4va6.gif
[/CENTER][/QUOTE]

RABBİM RAZI OLSUN KARDEŞİM HEPSİ ÇOK GÜZELLER...

A.E.OLUN DUA İLE..

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim yazdıklarına aynen katılıyorum ve benimde aklımdan geçmişti bunları yazmak.ekremee maşallah sana rabbim yolundan ayımasın seni inşallah.tevbeya hak kardeşim ogün ki sıkıntın geçmiştir inşallah.hepiniz rahmana emanet olun bana da dua edin küserim bak:K

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.icveat kardeşim emeğine sağlıık hayırlı cumalarımız olsun inşallah selametle AEO kardeşim

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim yazdıklarına aynen katılıyorum ve benimde aklımdan geçmişti bunları yazmak.ekremee maşallah sana rabbim yolundan ayımasın seni inşallah.tevbeya hak kardeşim ogün ki sıkıntın geçmiştir inşallah.hepiniz rahmana emanet olun bana da dua edin küserim bak:K
a.s afranur kardeş sende dualarımdasın her gece yatmadan önce bütün islamiyet.gen.tr üyelerine dua ediyorum a.e.o

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt