Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çölde Iki Arkadaş(okumadan Geçmeyin Harika Bir Hikaye) (1 Kullanıcı)

şeyma95

Kayıtlı Kullanıcı
ÇÖLDE İKİ ARKADAŞ
Birgün iki arkadaş çölde yolculuk yaparlar. Bir süre sonra aralarında bir tartışma çıkar ve biri diğerinin yüzüne tokat atar. Tokati yiyen kisi hiç sesini çıkarmaz, başını yere eğip parmağıyla kumun üzerine "Bugün en iyi arkadaşım bana tokat attı" diye yazar.

Yolculuğa devam ederler, çok susamıştırlar ve kisa süre sonra bir su gölü bulurlar. Doyana kadar su içerler ve sonra o gölün içinde yıkanmaya karar verirler. Ancak tokat yiyen kişi yıkanırken bir bataklığa denk gelir, ve battıkca batar. Arkadaşı onu hemen kolundan kapıp bataklıktan çıkarır... Bu kez bataklıktan kurtulan kişi bir kayanın üzerine "Bugün en iyi arkadaşım benim hayatımı kurtardı"

Bunu gören arkadaşı ona sorar "sana tokat attığımda bunu kuma yazmıştın, seni kurtarınca bunu neden kayanın üzerine yazdin?" Arkadaşı cevap verir: "Bana karşı yaptığın hatayı kuma yazdımkı hafif affedici rüzgarlar esince onu silip götürsun... Yaptığın iyiliğide kayanın üzerine yazdımkı en şiddetli fırtınalar dahi onu unutturmasın..."

:evet:evet:evet

şeyma95

Kayıtlı Kullanıcı
Ay Gene Alintidir Yazmayi Unutmuşum Pardon

erhunakarsu

Kayıtlı Kullanıcı
güzel bir hikaye
ALLAH(c.c) razı olsun

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum,
tekrar okumama vesile oldunuz kardeşim,
emeğinize sağlık.
dua ile...

şeyma95

Kayıtlı Kullanıcı
çok yeşekkürler bu son mesajlarımdan yarın gidiyorum sevgili erhunakarsu ve nuresma sizleri çok özlicem sizde beni özleyin tmmı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt