Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çok yalnızım (1 Kullanıcı)

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm Ateşdağlı kardeşimiz...

Foruma hoşgeldiniz.
Güzel ve faydalı paylaşımlarda sizi de aramızda görmeyi isteriz.

İslamiyet.gen.tr dinimizi öğrendiğimiz , eksikliklerimizi anlayıp tamamlayabildiğimiz , dualarla birbirimize manevi destek olmaya çalıştığımız bir forumdur.
Bu forumda adres , telefon , e-posta gibi iletişim araçlarının verilmesi ; kişisel sohbet ortamlarının oluşturulması , forumun amacı ile bağdaşmadığı için uygun değildir .

Eğer sorularınız varsa

Sorularla islamiyet

adresinden size yardımcı olacaklardır.

Allah C.C 'e emanet olunuz.

Kaan Erdem

Yönetici
Değerli kardeşimiz GEVHER;

Bir kaç hatalı paylaşımada bu gibi bilinçli ve üsluplu olarak yaklaşımlarınıza şahid oldum,ilgi,alaka,destek ve duyarlılığınız için ALLAH celle celaluh razı olsun.

Selam ve yürekten samimi dualarımla selametle kalınız kardeşim,hayırlı ve bereketli geceler olsun.

selamünaleyküm Ateşdağlı kardeşimiz...

Foruma hoşgeldiniz.
Güzel ve faydalı paylaşımlarda sizi de aramızda görmeyi isteriz.

İslamiyet.gen.tr dinimizi öğrendiğimiz , eksikliklerimizi anlayıp tamamlayabildiğimiz , dualarla birbirimize manevi destek olmaya çalıştığımız bir forumdur.
Bu forumda adres , telefon , e-posta gibi iletişim araçlarının verilmesi ; kişisel sohbet ortamlarının oluşturulması , forumun amacı ile bağdaşmadığı için uygun değildir .

Eğer sorularınız varsa

Sorularla islamiyet

adresinden size yardımcı olacaklardır.

Allah C.C 'e emanet olunuz.

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm KAAN kardeşimiz...

Güzel düşünceleriniz ve temennileriniz için teşekkür ederim.
Kişi her olayı kendi gönül aynasından görürmüş. Sizin gönül aynanız güzel ki , bu şekilde güzel görüyorsunuz.

Forumda bulunma nedenimiz dinimizi öğrenmek ,varsa yanlışlarımızı anlayıp düzeltmek , eksik bilgilerimizi öğrenmek ve eğer yapabiliyorsak TEBLİĞde bulunmak.

Mutlaka hepimiz yanılıyor ve hatalar yapıyoruz. Önemli olan birbirimizde gördüğümüz hataları kırıcı olmadan düzeltebilmek.

Peygamber Efendimizden (S.A.V) öğrendiğimiz en güzel Tebliğ yöntemi TATLI DİL VE GÜZEL AHLAK ile davranışlarımızla örnek olmaktır.

Bizler kırıcı olursak , sert tavırlar ile yaklaşırsak bu yola girmek için küçücük de olsa bir heves duyan kardeşlerimizin uzaklaşmasını sağlar ve bu kardeşlerimizin vebalini taşırız.

Rabbimiz , bizlere TEBLİĞ vazifesini en güzel şekilde yerine getirebilmeyi nasip etsin.

Allah C.C 'e emanet olun.

kenan41

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş buyur yalnız değilsin aynı zamanda bunu unutma

ramazanakbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Hicbir insan yanlızteyiltir bak birsürü dostunvar x gentini yanlız hissetince abtet al allaha sığın

Killer 7

Kayıtlı Kullanıcı
nokta koyarak yazdım çünkü çıkmıyor.buyur anlat dinlerim kardeşim)

fatoo

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben yeni bu siteye üye oldum hiç bir şey bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim kendinize iyi bakın allaha emanet olun.

ZORZAMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bence çok yanlızım demek yanlış rabbim her kulun yanındadır ve şüpesiz o herşeye herkese yeter ancak dertlerini seninle paylaşmaktan çok mutlu olurum bana yazarsan sevinirim..

mir_erhan

Moderator
ben de bir fikir söylersem bir şey çıkmaz herhalde diye düşünüyorum..
gerçekten çok güzel bir forum duaları paylaşmak vs. uzatmayayım.ama olurda ateşdağlı kardeşimizin kendisinin en azından şimdilik çözümünü bulamadığı tahlil edemediği bir takım şeyler olabilr.ve bu konuda tecrübesi olan sevgili kardeşlerimiz vardır.bende derim ki arkadaşımız yalnız bırakmasak iyi olur.bunu mod.arkadaşlardan ricam olur. naçizane fikrim.Allaha emanet olun.

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
çok özel değil se paylaşabilirsin

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm kardeşlerimiz...

Foruma üye olup ,aramıza yeni katılan kardeşlerimize hoşgeldiniz diyoruz.
Faydalı ve güzel paylaşımlarda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bir forum üyesi olarak , bu yazıyı yazma zorunluluğu hissettim.Çünkü bazı yanlış anlaşılmalar olduğunu gördüm.

Kardeşimizin açmış olduğu sayfada , FORUM YÖNETİMİnin kendisine böyle net bir tepki göstermesinin nedeni ,kardeşimizin telefon numarası ve e-posta adresi vermesidir.

Forum kurallarında iletişim araçlarının verilmesi yasaktır.Bunun nedeni ise forum üyelerini oluşabilecek herhangi bir sıkıntıdan , kalabilecekleri zor durumlardan korumaktır.
( Forum kurallarını incelemek, tüm kardeşlerimizin forumdan en sağlıklı şekilde faydalanması için önemlidir.)

Forumu incelediğinizde göreceksiniz ki ,burada kardeşlerimiz birbirine elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor zaten.
Ancak bu paylaşımları ,kişilere zarar verebilecek bir ortam oluşturmadan yapmaya çalışıyoruz.

Eğer içinden çıkamadığınız bir sıkıntınız varsa '' YÖNETİM'' ile irtibata geçersiniz . Yönetimde görevli kardeşlerimiz,eğer makul bir istekse, ellerinden gelen bir şey varsa mutlaka size yardımcı olacaklardır.
Ya da DUA BÖLÜMÜnde mevcut sıkıntınız nedeniyle kardeşlerimizden dua etmeleri için yardım istersiniz.Bu forumda bulunan bütün kardeşlerimiz , böyle bir daveti asla geri çevirmez , seve seve sizin adınıza Rabbimize dua eder.

Ama tüm bunlar forum kurallarına uyarak yapılmalıdır ki İslamiyet.gen.tr forumunun güzelliğinin koruyabilelim.

Kişisel sohbet sayfalarının oluşturulması , üye kardeşlerimizin birbirini yanlış yönlendirme ihtimali nedeniyle uygun değildir.

Amaç sadece sohbet etmek ise bu doğrultuda hazırlanan bir çok site var .Onlarda sohbet edebilecek ortamları rahatlıkla bulabilirsiniz .
Ama islamiyet.gen.tr bunlardan farklı bir amaç gütmektedir.

Allah C.C 'e emanet olun.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim .üyeliğiniz hayırlı olsun.ALLAHA emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt